Джерело: 24 канал

Для того, щоб робота за комп'ютером не нашкодила здоров'ю, потрібно постійно дотримуватися певних правил. Вони прості, але дієві.

Читайте також: Як уникнути болю у спині, пов'язаного з сидячою роботою: 5 простих прийомів

Постава

Для того, щоб забезпечити комфорт під час роботи за комп'ютером потрібно мати зручне крісло. Його відсутність призводитиме не болю в спині, викривлення хребта і швидкої загальної втоми. Потрібно завжди контролювати свою поставу і слідкувати за тим, щоб спина не прогиналася.

Фото yablyk

Свіже повітря

Незалежно від того, чи ви працюєте в офісі чи вдома, потрібно періодично провітрювати кімнату. Свіже повітря допомагає збадьоритися, налаштуватися на плідну роботу і покращити загальне фізичне самопочуття.

Цікаво: Чому я сюди прийшов: з'ясували, чому людина раптово щось забуває

Монітор

Періодично потрібно витирати монітор від пилу та слідів від пальців. Забруднений монітор впливає на те, як ми фокусуємо свій погляд. Окрім цього, радимо використовувати спеціальні ганчірки чи пилосмоки для клавіатури. У цьому місці накопичується багато пилу та мікробів. Тому дбайте про чистоту свого комп'ютера і так ви уникнете проблем зі здоров'ям.

Фото skesov

Моргання

Під час безперервної роботи за комп'ютером не забувайте моргати кожні 5 секунд. Це допомагає зволожувати рогівку ока, а також робити мінімальний масаж ока. По можливості впродовж робочого дня робіть спеціальні вправи для зняття втоми очей.

Фото fit4brain

Відпочинок

Кожні 30-40 хвилин роботи за комп'ютером чергуйте з відпочинком. Мова йде про відпочинок для очей. Тому в цей час можете просто потягнутися, встати попити води чи зробити собі кави тощо. Зауважте, у цей час не варто брати до рук телефон, адже для очей це не буде відпочинком.

Фото balance40