Працюючи над тілом мрії, варто не обмежуватися лише виснажливими тренуваннями у залі, а важливо також не забувати й про легкі вправи, які допомагають покращити поставу. Тим більше, що для них не потрібно приділяти багато часу. А зважаючи, що у сьогоднішніх реаліях багато хто працює віддалено, ви можете позайматися кілька хвилин під час обідньої перерви.

І ще 7 різдвяних фільмів для затишного сімейного вечора: добірка від OLL.TV

Фітнес-тренер Кирило Торос підготував три прості вправи для рівної спини, з якими ви точно впораєтеся. Спробуйте виконувати цей комплекс хоча б тиждень і ви помітите результат.

3 вправи для красивої постави

  1. Сядьте у позу лотоса біля стіни, притиснувши до неї голову плечі та спину. Широко підійміть руки над головою водіть ними вздовж стіни. Робіть 12 повторень.
  2. Станьте на коліно у положенні випаду, а таз притисніть до стіни. Намагайтеся рукою намалювати на стіні уявне коло. Виконуйте 12 разів.
  3. Станьте знову у положенні випаду, але на цей раз до стіни притисніть таз та одну руку. Розвертайте корпус, намагаючись другою рукою торкнутися стіни з іншої сторони. Робіть 12 повторень.

Читайте також Лише два рухи: як за 2 хвилини зняти напругу у шиї за допомогою тенісного м'ячика

Текст публікації Кирила Тороса:

Сьогодні без хитрих та складних вправ, із цим впорається кожен. Розробимо наш плечовий пояс, розкриємо грудний відділ і приведемо у тонус м'язи спини. Спробуй виконувати ці вправи хоча б тиждень, і ти відчуєш різницю! У всьому важливою є регулярність.