Джерело: 24 канал

Якщо ви прислухайтеся до наших порад, то не лише під час польоту, а й після нього ви будете почувати себе чудово.

Читайте також: Як купити дешеві авіаквитки: 17 простих способів

Одяг

Одна з найважливіших запорук легкого перельоту – зручний одяг. Не варто обирати щось вишукане чи таке, що сковуватиме ваші рухи. Окрім цього, рекомендуємо взяти із собою змінний одяг, особливо, якщо політ триватиме понад 12 годин.

Фото pinterest

Перекус

Навіть якщо ви будете їсти в літаку, радимо взяти з собою продукти для перекусу. Це можуть бути: яблуко, банан, горішки, шоколад тощо. Іноді такі смаколики можуть покращити настрій і зробити політ більш приємним та легким.

Фото s7

Антисептик

Попри те, що антисептики зараз є практично всюди, ви повинні мати власний флакон. Це стало невіддільною частиною нашого повсякдення. Також з собою обов'язково візьміть вологі серветки. Зауважте, що в літаку столик та кишеня є найбільш брудними, тому по можливості слідкуйте за тим, щоб ви нечистими руками не їли чи не торкалися до обличчя.

Шарф

Рекомендуємо взяти з собою шарф. Він може допомогти, якщо вам буде холодно, адже в літаку не завжди є пледи. Також шарф можна використати як подушку, яку не потрібно постійно надувати чи здувати.

Цікаво: Розпродаж авіаквитків на 2021: в які країни можна полетіти дешевше цього сезону

Книги чи фільми

Для того, щоб час минав швидко, радимо читати або дивитися фільми. Якщо вам це доставляє дискомфорт, знайдіть альтернативу. Наприклад, можете послухати аудіо книги чи просто улюблену музику.

Фото apico-tour

Маска

Не знімайте під час перельоту захисну маску, адже вона не лише захищає вас від вірусів та бактерій. Маска також стає так званим бар'єром для шкіри обличчя від сухого повітря в літаку.

Каплі

Якщо під час зльоту або посадки у вас болять вуха, радимо напередодні купити спеціальні каплі, які звузять судини барабанної перетинки. Також можна придбати спеціальні льодяники, які допоможуть "вирівняти дихання".