У сучасних реаліях без смартфона не обійтися. У ньому і робота, і навчання, і спілкування, і розваги. Але така ледь не цілодобова "взаємодія" з телефоном погано впливає й на нашу поставу.
І ще Олімпіада-2022 в Пекіні: де дивитися спортивні змагання
Уся річ у тому, що дивимося ми в екран зазвичай, трохи опустивши голову. Це, своєю чергою, чинить неабияке навантаження на шию та хребці. А малорухливий спосіб життя, сидяча робота та сутулість погіршують ситуацію.
Аби перевірити, чи є у вас проблеми з поставою, пропонуємо виконати одну дуже просту вправу.
Тест на поставу
Максимально нахиліть голову вперед.
- Якщо ви легко торкаєтеся підборіддям грудей, з шийним відділом, швидше за все, у вас усе гаразд.
- Якщо ви можете доторкнутися підборіддям до грудей, тільки відкривши рота, або у вас взагалі не виходить, над поставою варто попрацювати.
Читайте також Красива постава за 5 хвилин: тренер показав на відео щоденні вправи для спини
Тест на стан шийного відділу хребта / Фото adme
Текст публікації Надії Пахірко:
Тест на поставу
Дівчата, ви вже знаєте, що живіт випирає тоді, коли в ньому багато жиру. Але ж це не єдина причина! Живіт може вивалюватися навіть у худеньких дівчаток. Помічали? Виною тому – сутулість та слабкі м'язи спини. Наше тіло влаштоване так, що все у ньому взаємопов'язане. Тому неможливо мати плоский живіт із сутулою спиною.
Та й, погодьтеся, гарна жінка – це не просто відсутність жиру на животі. Це і лебедина шия, і гарна постава, і вільна хода. Ми дивимося на все у комплексі!
Пропоную зараз провести простий тест на стан шийного відділу хребта. Зараз максимально нахиліть голову вперед. Якщо ви легко торкаєтеся підборіддям грудей, з шийним відділом, швидше за все, все гаразд. Якщо ви можете доторкнутися підборіддям до грудей, тільки відкривши рота, або у вас взагалі не виходить, над поставою варто попрацювати.
Зараз у нас таке життя, що постійно доводиться сидіти. Ми сидимо на роботі, сидимо у машині, сидимо вдома на дивані. І при цьому постійно сутулимося. А дивимося на екран телефону зазвичай, сильно відводячи шию вперед. Це дуже збільшує навантаження на шию та здоров'я хребту не додає.