Так, далеко не кожен може помітити власну сутулість, бо ж важко постійно контролювати положення спини. Але якщо ваша робота та щоденна рутина не передбачає хоч якихось навантажень, тоді вам варто взяти на озброєння цей комплекс вправ для красивої й здорової спини. Адже, як ми уже згадували, причина сутулості – малорухливий спосіб життя.

І ще Продовження "Ейфорії" та інші головні кінопрем'єри: що подивитися глядачам на OLL.TV у січні

Сет домашніх вправ підготував тренер Кирило Торос. Усе, що вам потрібно, – фітнес-килимок та 5 хвилин вільного часу. Тож зберігайте відео та дбайте про свою поставу.

Як виправити поставу: 3 щоденні вправи

  1. Підйом корпуса з поворотом тіла. Ляжте на живіт, заведіть руки за голову, підійміть верхню частину корпуса над підлогою та виконуйте повороти вправо та вліво: 16 повторень по 3 підходи.
  2. Підйом корпуса з заведенням рук. Ляжте на живіт, витягніть руки перед собою. Тоді підійміть корпус над підлогою та широкою амплітудою заведіть руки за спину, а потім поверніться у вихідне положення: 16 повторень по 3 підходи.
  3. Підйом рук та ніг. Ляжте на живіт, витягніть руки перед собою. Тоді підіймайте ліву руку одночасно з правою ногою і, навпаки, права рука – ліва нога: 16 повторень по 3 підходи.