Джерело: 24 канал

Ми пропонуємо підбірку сучасних винаходів, які здатні за лічені хвилини змінити наше уявлення про світ.

Читайте також: 10 буденних речей, які отримали несподіване покращення: фото

1. Ковдра, яка присипляє

Якщо вас постійно переслідує безсоння і ви часто прокидаєтеся ночами через необґрунтоване почуття тривоги, можливо, вам пора задуматися про придбання присипляючої ковдри.

Цікавий факт: геніальні думки приходять саме уві сні. Так, Пол Маккартні почув мелодію відомої пісні Yesterday уві сні, а Ларрі Пейджу приснилася пошукова система Google.


Фото aliexpress

2. Спрей-енергетик

Незамінна річ для людей, які є фанатами кави, але не можуть його пити через проблеми зі здоров'ям.


Фото aliexpress

3. Кружка, що нагріває напій до бажаної температури

Люди, які роблять собі чай або каву, а потім забувають про них, можуть зітхнути з полегшенням. Кухоль може протягом години зберігати потрібну температуру напою. А якщо ви поставите гаджет на спеціальне блюдце-зарядку, то чай залишиться гарячим рівно стільки, скільки ви захочете.


Фото aliexpress

4. Сорочки, які завжди залишаються чистими

Річ не тільки стійка до забруднень будь-якого виду, але також не вбирає запахи, дозволяє шкірі дихати та не потребує прасування. На жаль, поки виробник запропонував виключно чоловічі сорочки, однак якщо дівчина любить одяг в стилі оверсайз, то вона цілком може придбати й собі такий чарівний предмет гардеробу.


Фото aliexpress

5. Дзеркало для тренувань

Смарт-дзеркало має дзеркальну поверхню, вбудовані динаміки, мікрофон, камеру і рідкокристалічний дисплей. Статистика занять виводиться на екран, тому ви зможете контролювати інтенсивність занять і стежити за тим, наскільки добре працюєте.


Фото aliexpress

6. Одяг, який росте разом з дитиною

Лондонський дизайнер Раян Ясін розробив речі, які ростуть разом з малюками. Колекція зроблена з плісированої тканини з плоскими складками від 5 до 50 мм в ширину, завдяки яким одяг може розтягуватися в залежності від зростання малюка.


Фото aliexpress

7. Колготки, які не рвуться

Тепер можна не боятися зачепити їх нігтем, кільцем, липучками – вони витримають все і навіть більше.

Головною метою, яку винахідники переслідували в процесі створення колготок, було скорочення відходів на сміттєзвалищах. Замість цього вони заощадили фінансові кошти та нервові клітини величезної кількості дівчат, які дуже переживають через кожну стрілку.


Фото aliexpress