Джерело: 24 канал

Ми пропонуємо підбірку сучасних винаходів, які здатні за лічені хвилини змінити наше уявлення про світ.

Читайте також: 10 буденних речей, які отримали несподіване покращення: фото

1. Ковдра, яка присипляє

Якщо вас постійно переслідує безсоння і ви часто прокидаєтеся ночами через необґрунтоване почуття тривоги, можливо, вам пора задуматися про придбання присипляючої ковдри.

Цікавий факт: геніальні думки приходять саме уві сні. Так, Пол Маккартні почув мелодію відомої пісні Yesterday уві сні, а Ларрі Пейджу приснилася пошукова система Google.

Присипляча  ковдра
Фото aliexpress

2. Спрей-енергетик

Незамінна річ для людей, які є фанатами кави, але не можуть його пити через проблеми зі здоров'ям.

Спрей-енергетик
Фото aliexpress

3. Кружка, що нагріває напій до бажаної температури

Люди, які роблять собі чай або каву, а потім забувають про них, можуть зітхнути з полегшенням. Кухоль може протягом години зберігати потрібну температуру напою. А якщо ви поставите гаджет на спеціальне блюдце-зарядку, то чай залишиться гарячим рівно стільки, скільки ви захочете.

Кружка, що нагріває напій до температури
Фото aliexpress

4. Сорочки, які завжди залишаються чистими

Річ не тільки стійка до забруднень будь-якого виду, але також не вбирає запахи, дозволяє шкірі дихати та не потребує прасування. На жаль, поки виробник запропонував виключно чоловічі сорочки, однак якщо дівчина любить одяг в стилі оверсайз, то вона цілком може придбати й собі такий чарівний предмет гардеробу.

Сорочки, які залишаються чистими
Фото aliexpress

5. Дзеркало для тренувань

Смарт-дзеркало має дзеркальну поверхню, вбудовані динаміки, мікрофон, камеру і рідкокристалічний дисплей. Статистика занять виводиться на екран, тому ви зможете контролювати інтенсивність занять і стежити за тим, наскільки добре працюєте.

Дзеркало для тренування
Фото aliexpress

6. Одяг, який росте разом з дитиною

Лондонський дизайнер Раян Ясін розробив речі, які ростуть разом з малюками. Колекція зроблена з плісированої тканини з плоскими складками від 5 до 50 мм в ширину, завдяки яким одяг може розтягуватися в залежності від зростання малюка.

Одяг, що росте з дитиною
Фото aliexpress

7. Колготки, які не рвуться

Тепер можна не боятися зачепити їх нігтем, кільцем, липучками – вони витримають все і навіть більше.

Головною метою, яку винахідники переслідували в процесі створення колготок, було скорочення відходів на сміттєзвалищах. Замість цього вони заощадили фінансові кошти та нервові клітини величезної кількості дівчат, які дуже переживають через кожну стрілку.

Колготи, що не рвуться
Фото aliexpress