Зараз ми розповімо вам, як допомогти техніці пожити на цьому світі трохи довше. Усі поради прості, але ефективні. Отже, крутіть собі на вус!

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Ліміт розрядок телефона

Більшість смартфонів розраховане в середньому на 500 циклів. Якщо хочете продовжити життя своєму улюбленцеві, не чекайте, поки він цілком розрядиться, а підключайте його до мережі при 10 – 20% заряду.


Фото pixabay

Пил і ноутбук

Ноутбуки насичуються пилом з фантастичною швидкістю. І все б нічого, якби не ламання ноутбука, частою причиною яких стає пил. Тому раз на пів року робіть чистку ноутбука. Не доводьте його до перегріву і дорогого ремонту.


Фото gearbest

Догляд за монітором

Існує величезна кількість спеціальних рідин і аксесуарів для догляду за цими поверхнями. Тому не експериментуйте.


Фото gearbest

Вентиляція ноутбуків

Вентиляційні отвори в ноутбуці повинні бути відкритими й мати доступ до повітря. Інакше існують високі ризики перегріву і виходу пристрою з ладу. Працюючи з ноутбуком в ліжку або на колінах, користуйтеся підставкою – м'які поверхні не можуть забезпечити корпусу відведення тепла.


Фото pixabay

Грозові ризики

У грозу замість роботи за ноутбуком або комп'ютером краще віддати перевагу читанню книги. Також варто відключити дані пристрої від мережі. Від'єднавши блок живлення, користуватися ноутбуком можете, і навіть бути в онлайні, підключившись до інтернету по wi-fi.


Фото unsplash

Порядок у сумці

Кидаючи смартфон в сумку, про сміття, яке в ній накопичилося, ми не думаємо. Але пил й інші смітинки потрапляють у порти мобільного пристрою, цим самим можуть спричинити проблеми в роботі мікрофона, гарнітури або зарядки.


Фото gearbest

Вплив температури повітря

При низьких температурах літій-іонна батарея "розряджається", вимикаючи телефон. "Зарядити" її досить просто – достатньо внести телефон в кімнату з нормальною температурою.


Фото pixabay

Оригінал або копія

Оригінальні зарядні пристрої коштують дорожче, копії – дешевше. Отож, про якість судіть самі.


Фото gearbest