Тож ми зібрали найдієвіші поради, як скидати напругу та зайвий раз не нервуватися.

Читайте також: Як покращити настрій за 10 хвилин: 7 простих, але дієвих способів

Якщо вас щось турбує – поговоріть про це з близькими чи друзями, яким довіряєте. Немає кому кому виговоритися? Не впадайте у відчай. У вас є ви: поговоріть із собою, розкажіть про все, що вас бентежить.

Не думайте про погане, адже негативні думки переростають у депресію. Кажіть собі: "Я можу це зробити тільки таким чином". Або ж: "Я роблю все, що можу".


Фото pixabay

Іноді нам просто треба пригальмувати й розслабитися. Сучасний світ забагато від нас вимагає, нерви часом не витримують такого ритму. Тому розбивайте велику роботу на дрібніші частини – завжди знаходьте час для перерви в кілька хвилин.


Фото unsplash

Декому у вашому оточенні це не сподобаєтья, а от вам – точно підніме настрій та збереже нервові клітини. Запам’ятайте: усім не догодите, хай там як старатиметесь. Є люди, яким, скільки добра не роби, завжди мало.


Фото pixabay

Стреси накопичуються в організмі. Коли людина нервується – її тіло напружується. Тож розслабте трохи м’язи – ви відчуєте значне полегшення, як фізичне, так і психологічне. Серед способів досягти стану розслабленності найдоступніші: розтяжка, масаж, гаряча ванна чи душ, тривалий сон.


Фото unsplash

Харчування також впливає на загальний емоційний стан та реакції. Раціон, багатий на овочі, фрукти, цільні злаки та нежирне м’ясо, забезпечить вас усіма необхідними поживними речовинами та енергією. І не пропускайте жодного прийому їжі! Не псуйте собі голодом настрій і не наближайте стрес.


Фото pinterest