Ці 10 простих хитрощів допоможуть вам почуватися вільніше й перестати нарешті соромитись. Отже, ідемо в наступ на сором'язливість?

Читайте також Оригінал проти підробки: на що звертати увагу при покупці алкоголю

Спілкування – на допомогу

Якщо спілкування дається вам важко – практикуйте навички у будь-якому зручному випадку. Заводьте нові знайомства, спілкуйтеся з колегами, друзями та незнайомцями, знаходьте спільні інтереси. Це, напевно, стане для вас плюсом.


Фото dandipatch

Спорт – це психологічна допомога

Одне з головних джерел ніяковості – невпевненість у собі. Спорт, який вам до душі, допоможе відчути себе краще, фізична краса додасть відчуття більшої привабливості та наполегливості у будь-яких діях.


Фото howtobeast

Зафіксуйте свої сильні сторони

Ще один список, який допоможе вам у битві зі сором'язливістю, повинен стосуватися ваших позитивних якостей. Як правило, причина сором'язливості – в низькій самооцінці.


Фото dandipatch

Мета є обов'язковою умовою

Будь-яка дія стає більш ефективною, коли вона цілеспрямована. Не виключено, що сформульована мета стане поштовхом для подолання старої проблеми.


Фото dandipatch

Зосередьтеся на інших

Проблема соромливих людей в тому, що вони занадто багато думають про себе і про те враження, яке справлять на оточення. Спробуйте перенаправити потік думок від себе до інших. Коли ви сконцентровані на іншу людину, тривога з приводу своєї поведінки відходить на другий план.


Фото howtobeast

Виходьте із зони комфорту

Виходьте із зони комфорту. Цей крок позитивно позначиться на вашій самооцінці, а також урізноманітнює ваше життя.


Фото howtobeast

Слідкуйте за мовою тіла

Зоровий контакт, правильна постава, гучна і чітка мова, а також посмішка і міцне рукостискання інформують оточення про вашу впевненість і відкритість. Мало того, цими сигналами ви трохи обманюєте свій мозок і дійсно починаєте відчувати себе більш вільно.


Фото dandipatch

"Ні" не варто говорити

Сором'язливим людям, навпаки, варто його уникати. Якщо ви хочете перестати соромитися, навчіться говорити "так" тим можливостям, які підносить життя.


Фото howtobeast

Вчіться керувати тривогою

Деякі фізіологічні реакції, пов'язані з сором'язливістю, подолати дуже непросто. Справитися з проблемою допоможе, наприклад, глибоке дихання.


Фото dandipatch

Не кажіть про свої недоліки

Не варто розповідати усім, що ви шалено боїтеся чергових зборів, походу на побачення або розмови з начальником. Дозвольте людям робити особисті висновки, а ви, своєю чергою, займіться боротьбою з надмірною скромністю.


Фото howtobeast