Разом із фінальною серією "І просто так..." покажуть ще й документальне кіно. Стрічка розкаже про створення та зйомки гучного серіалу, який ось уже другий місяць на слуху в усього світу. Прем'єра "фільму про фільм" відбудеться на сервісі OLL.TV.

І ще "Позолочене століття": велика прем'єра від творця "Абатства Даунтон"

Цей сезон закінчується, але ми ще не закінчили. У нас є закулісний погляд на створення цих революційно нових серій "І просто так…", – прокоментували в HBO Max.

Документальний фільм побудований на інтерв'ю із Сарою Джессікою Паркер, Крістін Девіс та Синтією Ніксон. Кожна з актрис розкаже про емоції, які довелося пережити у період зйомок продовження серіалу “Секс і місто”, де історії Кері Бредшоу та її друзів із Манхеттену розкрились по-іншому.

Навіть через 23 роки я схвильована. Налякана і схвильована, – зізналася Сара Джессіка Паркер.

Трейлер документального фільму про зйомки серіалу "І просто так..."

Документальний фільм – це ще й прочинені двері у "внутрішню кухню" створення кіно. Куди ж без кадрів із залаштунків? Тож глядачі зможуть побачити роботу кінозірок без прикрас: як актори готуються до виходу на знімальний майданчик, що роблять у перервах між сценами, або ж як сценаристи на ходу переписують діалоги чи жарти.

До того ж у документальній стрічці Синтія Ніксон поділиться своїм першим досвідом режисерської роботи. Під її наглядом знімали емоційну 6 серію “І просто так…”, в якій її героїня Міранда на пікніку розповідає подругам про секс із Че.

Тож вмощуйтесь зручніше, беріть смаколики, адже ще один затишний вечір за переглядом зворушливого фільму на OLL.TV вам гарантований!