Ну ж бо ходімо до холодильника. Наведемо в ньому лад.

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Цибуля і часник

Цибулі й часнику в холодильнику не місце. Сухе вентильоване приміщення – те, що їм потрібно. У цих умовах навіть при кімнатній температурі будуть зберігатися довгі місяці.

Цибуля і часник
Фото pixabay

Морква

Щоб морква не зігнила зберігайте її в... воді. Візьміть контейнер, налийте в нього воду, покладіть у воду вимиту моркву, поставте в холодильник.

Морква
Фото pixabay

Спаржа

Свіжу спаржу ставте швидше в стакан з водою, а потім в холодильник. У "букеті" спаржа зберігається найдовше. Проте, вже на третій день її смак починає псуватися. Спаржу краще не зберігати, а готувати відразу.

Спаржа
Фото pixabay

Броколі

Броколі, як і спаржа, вважає за краще "букетне" зберігання. Опустіть стебло, на якому тримається головка, у воду і поставте "букет" в холодильник. 5 – 7 днів броколі буде свіжою гарантовано.

Брокколі
Фото pixabay

Авокадо

Незрілий авокадо зберігають в паперовому пакеті до дозрівання 3 – 7 днів. Зрілий – тільки в холодильнику, у відсіку для фруктів, в ідеалі – в герметичній місткості.

Авокадо
Фото pixabay

Болгарський перець

Покладіть в паперовий пакет або загорніть в паперову серветку – і довгі тижні зможете хрустіти свіжими та соковитими перчиками.

Перець болгарський
Фото pixabay

Баклажан

При зберіганні в холодильнику покладіть баклажан в паперовий кульок або прикрийте мішковиною. Більше як місяць навіть в цих умовах продукт не протримається.

Баклажан
Фото pixabay

Огірки

Чи знаєте ви, що зберігати огірочки хрусткими можна до двох тижнів? Оберніть кожен в паперову серветку. Складіть партію в поліетиленовий пакет. Відставте пакет якомога далі від морозилки – і огірочки будуть свіжими довго.

Огірки
Фото pixabay

Помідори

Помідори слід зберігати при кімнатній температурі. Чому? Смак помідорів багато в чому обумовлюється вмістом летких речовин, вкрай чутливих до низьких температур. Холод вбиває їх чудовий аромат. Хочете смачних помідорів – тримайте їх на столі.

Помідори
Фото pixabay