Серіал "Зломовчання" вже встиг привернути увагу кіноманів. Це і не дивно, адже сюжет стрічки буде напруженим, а перипетії детективної історії зможуть прикувати всіх до екранів.

Зверніть увагу "І просто так…": де дивитися прем'єру продовження серіалу "Секс і місто"

Цікаво, що спеціально для Ксенії Мішиної автори серіалу внесли правки до сценарію. Вони суттєво змінили образ головної героїні – української меценатки та дружини впливового хорватського бізнесмена. І, судячи з постерів та трейлеру, від цього "Зломовчання" стане ще цікавішим.

Зломовчання Прем'єра Ол тіві
Ксенія Мішина у серіалі "Зломовчання" / Фото OLL.TV

Що відомо про серіал "Зломовчання"

Перший український серіал-оріджинал зняли за мотивами роману "Виборче мовчання" (Election Silence). Книга набула чималого розголосу, адже висвітлила гучний секс-скандал, що прогримів у Хорватії в минулому десятилітті. Тоді вихованки місцевого дитячого будинку зізнались, що бізнесмени та спортсмени схиляли їх до проституції.

Резонансну справу дослідив журналіст Драго Хедл, який поклав ці події в основу роману "Виборча мовчанка". Книга стала першою частиною "Славонської трилогії", де автор порушив теми сексуального рабства, торгівлі людьми та зброєю у Східній Європі, а також відкрив залаштунки кримінального бізнесу.

Бестселери не залишилися поза увагою кіновиробників. Мар'ян Альчевскі адаптував сюжет "Виборчого мовчання" та створив детективний сценарій. Екранізувати його взявся талановитий режисер Далібор Матаніч. До зйомок він залучив чимало українських та хорватських акторів. Зокрема, у "Зломовчанні" зіграли:

 • Ксенія Мішина,
 • Горан Богдан,
 • Дарко Мілас,
 • Віктор Сарайкін,
 • Сандра Лонкарик,
 • Андрій Ісаєнко,
 • Ірина Веренич-Островська,
 • Ігор Гнєзділов,
 • Петро Ніньовський.

Зломовчання Прем'єра
Головні актори серіалу "Зломовчання" / Фото OLL.TV

Сюжет серіалу "Зломовчання"

У центрі подій серіалу – дружина впливового хорватського підприємця Ольга. Вона дізнається про зникнення 15-річної племінниці у Києві та вирушає на пошуки дівчини. Власне розслідування приведе головну героїню з української столиці до хорватського міста Осієк, яке контролює місцева мафія. Саме там на Ольгу чекає чимало небезпечних ситуацій.

Виявиться, українка – не єдина, хто розслідує таємничі зникнення дівчат. В Осієку вона познайомиться з поліцейським Володимиром та журналістом Стрібором, з якими у тандемі буде з'ясовувати деталі заплутаної справи. Героям "Зломовчання" вдасться дізнатись, що місцевий криміналітет причетний до зникнення молодих українок, які стають жертвами сексуального рабства. Та чи є серед них племінниця Ольги та хто прикриває цей бізнес – несподівані відповіді на ці питання глядачі дізнаються після перегляду захопливого серіалу.

"Зломовчання": дивіться тизер серіалу

"Моя героїня постійно бореться, – розповідає Ксенія Мішина. – Попри всі випробування та труднощі, які на неї звалюються, у її серці завжди знаходиться місце для благородних вчинків. Знаєте, хоч би якими небезпечними були її зовнішні вороги, її головне завдання – впоратися з самою собою. І через це вона мені дуже імпонує. У роботі над цією картиною було багато викликів. Деколи було дуже непросто. Але думаю, що доля мені піднесла цей проєкт саме тому, що в мене вистачило здібностей упоратися з ним".

Де подивитися "Зломовчання" з Ксенією Мішиною

Ексклюзивна прем'єра "Зломовчання" відбулась 10 грудня 2021 року. Українці можуть подивитися 6-серійну кримінальну драму на OLL.TV.

Дати виходу серій "Зломовчання" в Україні:

 • 10 грудня – 1, 2 серії;
 • 17 грудня – 3 серія;
 • 24 грудня – 4 серія;
 • 31 грудня – 5 серія;
 • 7 січня – 6 серія.

Прем'єра "Зломовчання": дивіться відео

Цікаві факти про "Зломовчання"

 • Спеціально для зйомок Ксенія Мішина опанувала хорватську мову. Актриса настільки досконало та без акценту говорила, що місцеві жителі вважали її хорваткою.
 • Бюджет кожної серії "Зломовчання" становив 260 тисяч євро. За всю історію українського кінематографа було знято лише кілька серіалів з таким великим бюджетом.

Зломовчання Серіал Ідеї Ол Тіві
"Зломовчання" – один з найдорожчих українських серіалів / Фото OLL.TV

 • За підрахунками ООН, з 1991 до 2017 року 260 тисяч українців постраждали від рабства, зокрема трудового та сексуального. А під час пандемії ця статистика почала зростати активніше. Серіал "Зломовчання" дає глядачам змогу побачити правду про секс-рабство.
 • У серіалі є чимало відвертих сцен. "Зломовчання" зняли для стрімінгового сервісу, а тому автори не мали обмежень показу пікантних, натуралістичних та інших сміливих кадрів.

Зломовчання Серіал Ол тіві Ідеї
Ксенія Мішина у серіалі "Зломовчання" / Фото OLL.TV

 • Зйомки "Зломовчання" охопили чимало колоритних локацій Києва. У драмі можна буде побачити сцени з Подолу, Володимирського собору, хмарочоса "Парус", заводів на Рибальському острові та багато інших куточків української столиці.
 • Фільм знято чотирма мовами: герої серіалу спілкуються українською, російською, хорватською та англійською. Глядачі зможуть переглянути "Зломовчання" з оригінальною озвучкою або ж обрати український дубляж.
 • "Зломовчання" – перший український серіал-оріджинал. У планах кіновиробників – випускати щороку близько 10 стрічок ОLL.TV original. Ці проєкти будуть відрізнятися якіснішою картинкою, складнішим сюжетом і сміливішими темами порівняно з тим, що можна побачити на традиційному телебаченні.