Правильний вибір товарів береже ваше здоров'я та сімейний бюджет. Ідеї 24 діляться списком продуктів, від купівлі яких краще утриматися.

Рекомендуємо Від алхіміків до нашого часу: історія горілки та особливості її виготовлення

Продукти, від яких варто відмовитися

Ароматизовані йогурти


Ароматизовані йогурти лише нашкодять вашому здоров'ю / Фото Zoo

Як правило, цей продукт є зацукреною версією здорового йогурту. Саме тому дуже важливо уважно вивчати склад, аби бути впевненим, що білка у ньому більше, ніж цукру.

Нарізані ковбаса та сир

Такий варіант може зекономити ваш час та буде зручним на пікніку, але пам'ятайте: у нарізаних сирах та ковбасі чимало натрію – до 30% від рекомендованої добової норми. Також є багато жирів та зовсім немає клітковини.

Готові салати


Салат із магазину – не найкращий варіант для здорового перекусу / Фото Menafn

Здається, що це хороший перекус, але нерідко він може бути небезпечним для вас. У готові салати додають соуси, які містять натрій, цукор і трансжири. Проте тут не так важливий його склад, як кількість. Рекомендується, щоб заправки було не більше однієї столової ложки на порцію.

Готові коктейлі

Ніхто не каже, що коктейлі – це погано. Але якщо ви все ж вирішили придбати готові, то знайте: це справжні "цукрові бомби"!

Цукерки


Солодощі шкодять здоров'ю / Фото Pinterest

Ласувати солодощами взагалі не дуже здорово, особливо у великих порціях. Вихід зі ситуації простий і складний водночас: просто обходьте стороною прилавки з цукерками. Це допоможе вам зекономити гроші та вбереже ваше здоров'я.

Кава або чай у пляшках


Чай та каву краще готувати вдома / Фото Pinterest

У таких пляшках міститься чимало цукру – приблизно, як у солодкій газованій воді. Якщо все ж хочете втамувати спрагу саме цими напоями, уважно читайте їхній склад і обирайте ті, у яких майже немає цукру. Найкраще ж – приготувати чай чи каву вдома, охолодити та взяти зі собою.

Знежирені продукти

У знежирених йогурті, маслі, сирі чи інших продуктах міститься більше цукру, ніж в аналогах із нормальною жирністю. Причина проста – все заради підсилення смаку.

Цікаво знати Так заморожувати ягоди не можна: 7 помилок, що зіпсують ваші заготовки

Продукти з трансжирами

Трансжири у великій кількості збільшують ризик серцево-судинних захворювань. Їх чимало у приправах, маргарині, вершках та інших. Під час купівлі продуктів радимо звертати особливу увагу на склад і обходити стороною ті продукти, які містять трансжири.