Розвиток людської думки вражає. Крім створення необхідних і функціональних речей людина не забуває і про естетичну складову конструкцій.

Читайте також: 8 підвісних мостів, від яких перехоплює дух

Міст Sölvesborg, Сельвесборг, Швеція

Міст Sölvesborg – найдовший у Європі пішохідний міст (744 метри). Над проєктом освітлення споруди попрацювала фірма світлового дизайну.


Фото businessinsider

Міст Helix, Марина-Бей, Сінгапур

Уперше в конструкції моста було застосовано форму подвійної спіралі. Така структура символізує життя, оновлення і зростання. Міст розташований поруч із казино Marina Bay Sands вартістю 5,7 млрд дол.


Фото bridge

Міст Køge North Station, Кеге, Данія

Міст включає виходи на паркування і залізничні платформи. Крім того, він поєднує функції станції та розважального центру.


Фото businessinsider

Міст Puente Laguna Garzon, Гарсон, Уругвай

Краса кругового моста розкривається тільки з висоти. Він замінив поромну переправу. Завдяки незвичайній конструкції Puente Laguna створює враження лагуни всередині іншої лагуни.


Фото bridge

Міст Cirkelbroen, Копенгаген, Данія

П'ять круглих платформ зі щоглами нагадують човни, що пливуть по гавані.


Фото bridge

Міст Zhangjiajie Canyon, Чжанцзяцзе, Китай

Даний пішохідний міст Zhangjiajie Canyon є найбільшою у світі спорудою зі скляною підлогою. Довжина моста – 420 м, висота – 295. Його використовують як майданчик для банджі-джампінгу та подіум для показу.


Фото businessinsider

Міст Nine Elms, Лондон, Великобританія

Вигнута структура пішохідного моста багатьом здається сумнівним рішенням. Критики побоюються, що нова споруда, будівництво якої ще не почалося, знищить Сади Пімліко, одне з небагатьох зелених насаджень у цьому районі міста.


Фото bridge

Міст Garden, Лондон, Великобританія

Вартість моста, покритого деревами та рослинами 275 млн дол. Невеликі балкони по всій протяжності моста дозволять закоханим парам гуляти та відчути увесь смак романтики.


Фото businessinsider

Міст Danjiang, Тайбей, Тайвань

Довжина мосту складає 900 метрів – за даними компанії, це найдовший у світі міст з одинарним пілоном і асиметричним розташуванням вант. Простий дизайн має створити візуальний ефект, при цьому не заважаючи насолоджуватися заходом сонця.


Фото bridge

Міст Lucky Knot, Чанша, Китай

Назва ("Щасливий вузол") і форма моста пов'язані з національним китайським мистецтвом декоративного плетіння і закликають удачу.


Фото businessinsider