Ми підготували для вас поради, які точно стануть у пригоді. Отож, поїхали.

Читайте також Створена з любов'ю: як Soplica стала улюбленим брендом мільйонів

Кейс для зберігання

Заглушки по краях керма знімаються, і в цьому тайнику можна зберігати багато корисних дрібниць з категорії "про всяк випадок". Випадки, як відомо, бувають різні. Чому б не покласти туди декілька грошових купюр.


Фото cycling

Правильно пристібайте під час паркування

Намагайтеся пристебнути колеса і раму U-подібним замком, щоб не залишитися без того або іншого. Використовуйте два замки.


Фото elliptigo

Як захиститися від нападу собаки?

Бездомний або дворовий собака – на 50% дика тварина з інстинктом полювання і переслідування. Не намагайтеся додати швидкості та втікати. Різко загальмуйте і використовуйте велосипед як щит.


Фото elliptigo

Гігієна в дорозі

В дорозі може трапитися різне. Іноді доводиться займатися ремонтними роботами, і не завжди під рукою виявляється вода. Завчасно покладена під сидіння упаковка з вологими серветками забезпечить чистоту рук.


Фото elliptigo

Регулювання сідла

Правильно відрегулюйте рівень сідла. Висота сідла повинна бути такою, щоб у крайньому нижньому положенні педалі нога була майже (але не повністю) випрямлена.


Фото cycling

Велоодяг

Рано чи пізно вам доведеться купити лайкрові велошорти з прокладкою на промежини та потовивідну футболку. Так зробіть це раніше – і оціните переваги екіпірованої їзди.


Фото elliptigo

Запасіться водою

Кожні 30 хвилин потрібно пити воду. Зберігайте баланс рідин і не піддавайте здоров'я ризикам. Купіть тримач для пляшки.


Фото cycling

Як правильно гальмувати

Запам'ятайте раз і назавжди: головне гальмо – переднє! В екстремальній ситуації гальмуєте тільки ним, контролюючи силу затиску. Станете гальмувати заднім – велосипед не втратить швидкість, а піде юзом.


Фото elliptigo

Безпека перш за все

Пам'ятайте, головне – безпека. Завжди катайтеся в велосипедному шоломі. Зламана рука або нога зростеться. Що буде з розбитою головою – нікому не відомо.


Фото cycling