Українська стрімінгова платформа OLL.TV підписала контракт з однією з найбільших кіностудій світу Warner Bros. Тепер користувачі сервісу зможуть дивитися всі актуальні прем'єри, а також фільми з великої відеотеки компанії.

Це цікаво Ще не кінець: разом із фіналом "І просто так…" вийде фільм про зйомки серіалу

Уже сьогодні на платформі з'явились останні хіти Warner Bros. – "Матриця", "Дюна", "Усі святі Ньюарка", "Король Річард" та "Загін самогубців: Місія навиліт". Будуть й ті фільми, які наробили шуму у світі кіно: "Джокер" та "Дюнкерк", і вічна класика – від "Інтерстеллара" та "Володаря перснів" до "Божевільного» Макса", "Шерлока Холмса" та "Великого Гетсбі".


Кінохіти від Warner Bros. відтепер на OLL.TV / Фото колаж 24 каналу

Нагадаємо, що у 2021 році такий самий контракт OLL.TV підписали й з іншим світовим кіномонстром – компанією Paramount Pictures.

Прем'єри відразу після кінотеатрів – частина стратегії OLL.TV, яка спрямована на максимальне задоволення попиту користувача. Враховуючи непередбачуваність пандемії та дії піратських сайтів (до речі, в переважній більшості це російські ресурси), наше природне бажання – максимально швидко, якісно та легально дати жителям нашої країни доступ до найзатребуванішого світового та українського контенту, – коментує контент-директор OLL.TV Віталій Чирков.