Хто пройшов вогонь, воду і мідні труби перш ніж досягти світової слави та визнання? Ким були, ким прагнули стати та чим займалися нинішні знаменитості? Дізнаєтеся з нашої статті.

Читайте також: 4 яскравих приклади, коли багатство прийшло несподівано

Джонні Депп

Секс-символ Джонні Депп за свою бурхливу молодість підробляв часто, в тому числі – продавав ручки через телефон. Однак, після першого робочого дня зрозумів, що ця "захоплива" робота не для нього.


Джонні Депп / Фото imdb

Патрік Демпсі

Американський актор і автогонщик на світанку своєї кар'єри був жонглером. Дивно, але він навіть зайняв почесне друге місце на міжнародному конкурсі серед юніорів. Тоді хлопцеві було всього шістнадцять років, так що у нього були всі шанси стати цирковим артистом.


Патрік Демпсі / Фото biography

Вікторія Бекхем

Красуня, на яку рівняються сотні тисяч жінок по всьому світу, починала свій кар'єрний шлях… в костюмі сперматозоїда. Вікторія у відповідному вбранні та на роликах заробляла свої перші гроші, роздаючи листівки про безпечний секс.


Вікторія Бекхем / Фото bestin

Білл Мюррей

Продавцем був і Білл Мюррей, але тільки ще більш працьовитим, тому що стояв і в спеку, і в холод цілий день, поки не "розійдеться" товар. Продавав майбутній знаменитий актор каштани біля торгового центру в Чикаго.


Білл Мюррей / Фото imdb

Дені де Віто

Зірка кіно Дені де Віто працював в морзі перукарем і робив відмінні зачіски небіжчикам.


Дені де Віто / Фото pinterest

Бред Пітт

Юний актор вирішив вирватися з містечка в Оклахомі та поїхав підкорювати Лос-Анджелес тільки з 300 доларами в кишені. Щоб хоч якось прожити перший час в недешевому місті йому довелося підробляти курчам-промоутером. Але вже через рік він отримав свою першу справжню роль в кіно. Втім, саме яскравий костюм бройлера і привернув увагу продюсера.


Бред Пітт / Фото pinterest

Том Круз

Один із секс-символів Голлівуду, красень-актор Том Круз у молодості серйозно хотів стати священником. Виявляється, він навіть відвідував духовну семінарію.


Том Круз / Фото imdb

Ніколь Кідман

Колишня дружина Тома Круза, красуня Ніколь Кідман до своєї першої ролі в кіно встигла попрацювати масажисткою. На той момент дівчині було всього сімнадцять років.


Ніколь Кідман / Фото lostfilm

Джим Керрі

Ще бувши школярем, він працював прибиральником на фабриці. Щоправда, за такої зайнятості він став отримувати погані оцінки за поведінку, та й успішність в цілому погіршилася.


Джим Керрі / Фото film