У даній публікації ми поділимося з вами незвичними ідеями, які приносять непоганий дохід.

Читайте також: 4 яскравих приклади, коли багатство прийшло несподівано

Татуювання на зубах

Стоматолог Стівен Хьюард придумав робити татуювання на зубних коронках. На них наносять портрети знаменитостей або тварин, а іноді навіть зізнаються коханні. Вартість такого татуювання – $ 75-500.


Фото toothartist

Гусяча поліція

Поле для гольфу вподобали 600 диких канадських гусей і ділянка швидко покрилася пташиним послідом. Американець Девід Маркс завів собак породи бордер-коллі й натренував їх ганяти гусей. Проблема була вирішена, а Маркс заснував гусячу поліцію з декількома бригадами з людей і собак, готових виїхати на виклик у будь-який момент. Оборот компанії Маркса – близько $ 2 млн на рік.


Фото geese police inc

Прибирання собачих екскрементів

Компанія Doody Calls – сервіс з прибирання собачих "відходів", який можна купити на будь-який термін. Сімейна пара Джейкоб і Сьюзан Даніело розвинула бізнес настільки, що продає франшизу по всій Америці, а оборот компанії перевищує $ 1 млн на рік.


Фото doodycalls

Мама напрокат

Мешканка Нью-Йорка, Ніна Кенеллі, – мама двох дорослих синів, за $ 40 в годину може тимчасово стати вам мамою. Вона з радістю приготує улюблений пиріг, поговорить з вами за чашкою чаю, поспівчуває, якщо потрібно, подивиться разом з вами кіно або порадить хорошого лікаря, якщо ви захворіли, зробить все, що зробила б справжня мама.


Фото need a mom

Картопляна поштова служба

Ви можете замовити невеличкий напис – привітання або слова підтримки – або картинку, які нанесуть на картоплину і відправлять адресату, якщо хочете, анонімно. Адже у США є служби, які надсилають поштою послання, написані на картоплі, – МуsteryPotato і Potato Parcel.


Фото potato parcel

Шиньйони для кінських хвостів

Цією послугою користуються господарі коней, які беруть участь у виставках, змаганнях і перегонах. Кінські хвости роблять довшими та густішими за допомогою нарощування волосся і шиньйонів.


Фото ebay.com

Ірландський бруд

Американці Пет Берк і Алан Дженкінс продають "офіційно ірландський бруд". Це пластиковий пакет з землею, який коштує від $ 10 за невелику упаковку. Товар користується популярністю в ірландців, які емігрували в інші країни та ностальгують за покинутою батьківщиною.


Фото auldsod software