Так, оскільки підтягування – одна з основних вправ, то саме час навчитися її виконувати, аби потім не гаяти час і одразу приступити до занять. Актуальна ця інформація не лише для новачків, які лише планують записатися у фітнес-клуб чи почати займатися вдома, а й досвідчені спортсмени зможуть освіжити свої навики.

І ще 8 атмосферних мультиків, які подарують святковий настрій на Миколая: добірка від OLL.TV

Беручи до уваги те, що у підтягуванні активно задіяна мускулатура всієї верхньої частини тіла (спини, плечей, рук і корпусу), то атлетам-початківцям слід розвивати ці зони регулярними силовими тренуваннями. Підійдуть різні вправи на спину зі штангою та гантелями (наприклад, станова тяга, тяга у нахилі, тяга верхнього блоку до грудей сидячи).

Тоді, виконуючи вправу на турніку, насамперед необхідно почати відчувати, як у роботу включаються найширші м'язи спини. Інакше ви підтягуватиметеся лише силою рук, без залучення спини.

Читайте також Лише два рухи: як за 2 хвилини зняти напругу у шиї за допомогою тенісного м'ячика

Текст публікації Smidyuk Academy:

Як навчитися підтягуватися новачкові.

Необхідно почати відчувати залучення найширших м'язів спини до роботи. Інакше ви зіткнетеся з тим, що виробиться звичка тягнути тіло нагору силою м'язів рук. Оскільки в цій вправі активно задіяна мускулатура всієї верхньої частини тіла (спини, плечей, рук і корпусу), то атлетам-початківцям слід розвивати ці зони за допомогою регулярних силових тренувань. Підійдуть різні вправи на спину зі штангою та гантелями (наприклад, станова тяга, тяга у нахилі, тяга верхнього блоку до грудей сидячи). Але пам'ятаємо про помірну вагу та стабільний темп.

А ще на початкових етапах внизу турніка можна натягувати еластичний джгут, який виштовхуватиме вас вгору.