Сучасні технології постійно розширюють можливості для промислового дизайну. Лишень погляньте на цих красунь!

Рекомендуємо Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Оригінальні дизайни комп'ютерних мишок

Важко повірити, що комп'ютерна мишка може виглядати так. Ця модель чудово підійде для подорожі. Для того, щоб смуга перетворилась у функціональну мишку, потрібно правильно її скласти.


Компактна мишка для подорожей / Фото Pinterest

Ця миша дуже тонка та зручна. Її нестандартна широка форма створена для того, щоб ваша долоня була повністю розслаблена під час роботи.


Стильний дизайн мишки / Фото Sudonull

Унікальна миша для людей з інвалідністю. Вона має незвичну форму і створена для ноги. Великий палець відповідає за ліву кнопку миші, а інший – за праву.

Мишка для людей з інвалідністю / Фото Pinterest

Ця миша – справжня знахідка для вебдизайнерів. Вона має спеціальні датчики, які відстежують положення у просторі, тому її можна сміливо застосовувати у роботі з проєктами.


Справжня знахідка для вебдизайнерів / Фото Pinterest


Незвичайна форма мишки / Фото Pinterest

Любителі оригінальних дизайнів точно позитивно оцінять таку модель. Креативна, зручна та стильна: ця миша – витвір сучасного мистецтва.


Креативний дизайн комп'ютерної миші / Фото Pinterest

Миша у формі хокейної шайби. Вона не похвалиться компактністю, але має багато інших переваг. Серед них – оригінальна форма і вбудована пам'ять від 4 до 8 гігабайтів.


Мишка у формі шайби / Фото Pinterest

Ця модель – для справжніх поціновувачів дерева. Якщо вам набрид пластик або ви виступаєте "за" свідоме споживання, це ідеальна мишка. Вона безпечна для навколишнього середовища і покрита шматком натурального дерева.


Стильна дерев'яна модель / Фото 11 tech

Надувна миша. Ця ідея поки лише в розробці, але вже вражає користувачів мережі. Девайс чудово підійде для довгої дороги. Електронна частина миші прихована в невеликій гнучкій платі, а саме "тіло" – це м'який пластик. Перед роботою потрібно відкрити клапан і надути мишку.


Цю мишку придумав справжній геній / Фото Pinterest

Цікаво знати Ноутбук гуде й перегрівається: як швидко усунути проблему без виклику майстра

Ця розробка виглядає, наче із майбутнього: мишка, для користування якою не потрібні руки, бо управління здійснюється за допомогою очного яблука. Працює вона за принципом контактної лінзи: в око вставляється лінза, пронизана датчиками, які відстежують положення курсора. Ідея була створена для людей з інвалідністю.


Мишка, якою можна керувати за допомогою очей / Фото Pinterest