Або ж створіть фотозону власноруч! Такий куточок стане окрасою свята, а знімки, зроблені тут, будуть справді ексклюзивними. Ідеї 24 дібрали для вас кілька чудових прикладів – для натхнення.

До теми Смачні коктейлі із Zubrowka Rose, які можна швидко та легко приготувати вдома – частина 3

9 ідей для фотозони своїми руками

Щоб створити куток для фото, вам знадобиться стенд, кілька троянд та трохи зелені (чудово підійде листя евкаліпту). Ви можете придбати штучні рослини і використати їх повторно, або ж візьміть живі квіти.


Мінімалістична фотозона / Фото Pinterest


Стенд та квіти допоможуть прикрасити будинок / Фото Pinterest

Додайте фатину чи іншої тканини, і ваша фотозона набуде нової форми.


З відрізком тканини можна також експериментувати / Фото Pinterest

Для такої фотозони вам знадобиться папір, нитки та мотузка, яка слугуватиме основою. Виріжте багато кружечків, закріпіть на нитці, а її з'єднайте з основою, і ваша фотозона – готова.


Стильна фотозона з паперу / Фото Pinterest


Яскравий градієнт і кульки додадуть родзинки / Фото Pinterest

А цей варіант потребує трохи більше витрат як грошових, так і часових, але результат вас точно приємно здивує. Вам знадобиться напівпрозора тканина, стенд, гірлянда і, за бажанням, квіткові декорації.


Стильна фотозона з гірляндою / Фото Pinterest

Фотозона з дерев'яних піддонів може виглядати дуже стильно та оригінально. Додайте гірлянди, квіти та зелень, почепіть фото та здивуйте своїх друзів.


Дерев'яні піддони і квіти – чудова фотозона / Фото Pinterest


Можна додати блиску та фото / Фото Pinterest

​Рекомендуємо Незабутня літня вечірка вдома: 10 порад, як організувати

Фотозона з кульками – це чудова ідея. Все тому, що її зможе облаштувати кожен! Для цього вам потрібно придбати чимало кульок і докласти трохи зусиль. На стенд почепіть тканину, прикрасьте одну сторону кульками і ніхто й не повірить, що ви створили її самотужки.


Ця фотозона ніби створена професійними декораторами / Фото Pinterest

Створити святкову зону можна за допомогою фото. Оберіть найкращі кадри, видрукуйте та почепіть на нитку. Можете також додати святкового блиску за допомогою гірлянд.


Використайте світлини для декорацій / Фото Pinterest


Можете використати стенд як основу та додати квітів / Фото Pinterest

Якщо у вас є трохи часу, придбайте блискучий картон і створіть яскраву зіркову фотозону. Або ж можете пошукати у спеціальних крамничках вже готові фігурки і просто нанизати їх на нитку.


Блискучі зірки на чорному полотні – ідеальний фон / Фото Pinterest

І наостанок ще одна фотозона, для якої потрібно багато витинанок. Квітковий фон можна втілити у кількох кольорах і створити градієнт.


Квіткову зону для фото можна створити з паперу / Фото Pinterest