Сьогодні ми поділимося з вами нетрадиційними способами використання фена. Ловіть свіжі поради й користуйтесь на здоров'я!

Читайте також Некисле літо із Soplica: рецепти освіжаючих коктейлів і розіграш призів від українських блогерів

Видалити жуйку з одягу

Прилиплу до одягу жуйку можна видалити дуже швидко. Розігрійте її феном і відчистіть забруднене місце паперовим рушником. Розігрівати її та відчищати до тих пір, поки вся жуйка не зійде з одягу.


Фото reddit

Зняти пластир

Зняття пластиру дійсно може заподіяти сильний біль. Потримайте пластир під струменем гарячого фена, після чого його зніміть. Все, готово та зовсім безболісно.


Фото reddit

Випрасувати сорочку без праски

Що робити, якщо сорочка пом'ята, а праски немає під рукою? Стане в нагоді фен! Збризніть сорочку водою з пульверизатора і "пропрасуйте" феном. Не ідеально, але добре та охайно!


Фото reddit

Швидкий метод висушити шкарпетки

Швидко періть брудні шкарпетки, надягайте на фен і сушіть! Тепле повітря швидко впорається із завданням. Але будьте обережні, не спаліть фен або шкарпетки.


Фото reddit

Видалити віск з меблів

В першу чергу необхідно акуратно зняти надлишки воску, наприклад з допомогою пластикової карти або кухонної лопатки. А залишки – нагріти феном. Повітря повинно бути не занадто гарячим. Коли віск розплавиться, його слід видалити серветкою.


Фото reddit

Почистити клавіатуру ноутбука

Все, що потрапляє під кнопки, може проникнути й в "начинку", а це загрожує серйозними неприємностями. Один зі способів очищення – поставити ноутбук на ребро і продути клавіатуру холодним повітрям.


Фото reddit

Видалити наклейки

Тепле повітря здатне розтопити шар клею, після чого наліпки з різних поверхонь видаляться набагато простіше.


Фото reddit