Джерело: 24 канал

У ній передбачено фізичний, інтелектуальний розвиток, тренування, самовладання і, звичайно ж, емоційна стійкість.

Читайте також Як грати в онлайн-ігри самому так, щоб було весело

І це ще не вичерпний перелік характеристик, які можна віднести до шахів. Хоча серед жителів України побутує думка, що шахи ніяк не можна назвати спортом.

Шахи були визнані одним з видів спорту більш ніж в 100 державах, а міжнародним олімпійським комітетом шахи були визнані офіційним видом спорту в 1999 році. Але й тоді шахи не були включені до програми олімпійських ігор. Даний вид спорту не єдиний, який не потрапив на олімпіаду. Для таких змагань проводяться інтелектуальні ігри.


Фото pixabay

Багато людей вважають шахи ідеальним видом спорту, у якому не можна зламати руки, не вивихнути ноги й не отримати ніяких травм.

Гра має свою філософію. Це відмінний тренажер для гнучкості розуму та поліпшення пам'яті. Багато хто вважає, що регулярне заняття шахами – це психологічна школа успіху. Тож не дивно, що вона високо цінується і відзначається у 178 країнах світу. У даному спорті основне місце займає тактичне мислення, яке впливатиме на результат поєдинку.

Також шахіст повинен володіти хорошою фізичною підготовкою. Адже фізично нерозвинена і слабка людина не зможе проводити тренування, сидячи за дошкою, протягом багатьох годин. Ну і звичайно – це працездатність, самоорганізація і прагнення до перемоги.


Фото pixabay

Адже готуватися до змагань доводиться індивідуально. Отже, психологічний настрій грає важливу роль у подальшій перемозі, особливо, якщо майстерність суперників рівна.