Ось кілька подарунків, які не коштуватимуть вам ані копійки, а оцінені будуть вельми високо. Запевняємо вас!

Читайте також Що подарувати тим, у кого все є

1. Масаж

Масаж люблять усі. Звісно, це не універсальний подарунок, а із застереженнями, але близькій у всіх сенсах слова людині такий сюрприз зробити можна. Ба навіть треба!


Фото eledia

2. Сертифікат

Сертифікат на виконання будь-якого бажання – весела альтернатива звичайному магазинному сертифікату. Якщо ви, звичайно, справді готові виконати будь-яке бажання того, кому збираєтеся вручити це зобов'язання.


Фото pinterest

3. Випічка

Склянка борошна, кілька яєць, цукор, спеції – копійчані продукти, з яких можна приготувати гору імбирного печива. Чим не подарунок? Домашня випічка смакує всім.


Фото pinterest

4. Побажання

Банку із зізнаннями чи побажаннями – наступний варіант безкоштовних подарунків. Крім банки, листка паперу і ручки, нічого не знадобиться.


Фото pinterest

5. Спогади

Складіть в коробку фотографії, перев'яжіть атласною стрічкою – і подарунок готовий! Окрім фотографій туди можна скласти інші пам'ятні речі.


Фото pinterest

6. Ананас

У будь-якій незрозумілій ситуації даруйте фрукти. Як їстівний презент чудово підійде ананас. Обійдеться він не так уже й дорого.


Фото fruit

7. Пікнік

Візьміть пару бутербродів, пляшку вина й рушайте з другом чи подругою на пікнік. Пора року визначального значення не має. Завжди можна вдягнутися тепліше або прихопити із собою парасольку.


Фото pinterest

8. Корисне, але непотрібне

Можна подарувати щось непотрібне вам, але потрібне комусь. Подрузі – гарну сукню, що висить у вас шафі, чекаючи, поки ви схуднете. Другові – абонемент до спортзалу, що припадає порохом на полиці. Такі речі є в кожного. Якщо зробити вдома ревізію, знайдеться багато приємних і, головне, корисних подарунків.


Фото molbert

9. Стриптиз

Один із безкоштовних подарунків для дуже близької людини – стриптиз. Відповідна музика та нескладний набір пластичних рухів – от і всі інвестиції.


Фото eledia