Ситуації бувають різні. Тож працівникам екстрених служб треба бути готовими до всього.

Читайте також: Найкурйозніші випадки судових позовів

1. Чоловік, з’ївши тістечко з наркотиком, подумав, що помирає

Поліцейський випадково з’їв тістечко з марихуаною. Звісно, йому стало зле й навіть здалося, що він помирає. Саме тому чоловік і зателефонував до служби екстреної допомоги.


Фото pinterest

Джонні Маллінз з Оклахоми переборщив з декораціями на Геловін. Чоловік інсценував на своєму задньому дворі вбивство: обляпав усе червоною фарбою й роглав манекени – наче трупи. Сусіди перелякались і викликали поліцію.


Фото bigl

У липні 2014 року служба екстреної допомоги в Гобокені (штат Нью-Джерсі, США) отримала багато повідомлень про дитину, залишену в нагрітому автомобілі. Рятувальники прибули на виклик і вибили скло в автівці, щоб урятувати дитину, яка на той час вже не подавала ознак життя.

Однак виявилося, що старання рятувальників було марним, бо насправді в авто була... лялька.


Фото rezonans

У травні 2015 року служба екстреної допомоги в Палм-Біч отримала повідомлення про ймовірну авіакатастрофу у водах каналу на північ від мосту Лантана. На воді людям вбачався розбитий літак.

Як з’ясувалося, це була не авіакатастрофа, а зйомки нового телевізійного шоу Vanilla Ice Project.


Фото rezonans

Слухачі ввімкнули радіо й почули про таємничі вибухи на Марсі та висадку марсіан на Землі, які почали встановлювати тут машину смерті, щоб знищити все людство.

Понад мільйон слухачів вирішило, що міжгалактична атака справді сталася. Паніка спалахнула в багатьох частинах США. Люди тікали з власних будинків, жителі міст благали поліцію видати всім протигази.


Фото pixabay

У травні 2015 року працівників поліції з міста Камас (штат Вашингтон) підняв на ноги екстрений дзвінок про допомогу. До повідомлялося про машину, на даху якої сидить тигр.

Але виявилося, що це була лише величезна іграшка, якого Коннор Цувич почепив на дах свого автомобіля.


Фото rezonans

У грудні 2012 року в Спінгтоні (штат Техас) Джеймс Геров посеред ночі прокинувся через дивний шум у своєму будинку. Він зрозумів, що хтось вдерся у його дім, тому схопив пістолет і почав наздоганяти злодія, який вибіг назовні, де сів у машину і, закривши двері, застряг у ній.

Приблизно в один і той же час дружина Джеймса, Лілон та сам злодій, Крістофер Ланс Мур, викликали 911 з проханням про допомогу.

Сімейство Геров повідомило про проникнення в будинок, а сам злодій телефоном заперечував це і казав, що Герови намагаються його вбити, тому він діє тільки в цілях самооборони.


Фото bigl

29-річний хлопець, роблячи пропозицію руки та серця, хотів зробити подію більш привабливою, тому випустив у небо 50 маленьких ліхтариків, що світилися від маленьких свічок.

А мешканці міста Платлінг у Німеччині подумали, що то НЛО в небі над їхнім містом та прибульці, які хочуть захопити Землю.


Фото day