Ідеї 24 допоможуть вам на основі прикладів відомих людей зрозуміти, як правильно будувати плани на вихідні, щоб з часом стати успішними.

Читайте також: 10 речей, які успішні люди роблять в період обідньої перерви

Складати план

Усі успішні люди знають, що завжди потрібно писати плани не лише на робочий тиждень, але й на вихідні. Так, Бенджамін Франклін завжди стверджував, що написання плану на вихідні – це своєрідний спосіб відновлення сил.

Фото artefact

Активні вихідні

Успішні люди знають, наскільки важливо завжди підтримувати себе в гарній формі. Наприклад, головна редакторка "Vogue" грає в теніс, а британський мільярдер Річард Бренсон займається кайтсерфінгом.

Фото kiterepair

Ранній підйом

Успішні люди не сплять до другої години дня в неділю, – стверджує генеральний директор компанії "Disney" Роберт Ігер.

Фото wsj

Багатозадачність

Багато хто впевнений в тому, що виконуючи декілька справ одночасно ми встигаємо значно більше. Але це хибне враження. Саме тому Тімоті Феррісс радить усім ставити не більше двох цілей або завдань на вихідний день.

Фото medium

Час для роздумів

Біл Гейтс вважає, що вихідні – це чудовий час для роздумів, які повинні бути невід'ємною частиною нашого життя. В ідеалі потрібно аналізувати свої вчинки, робити висновки й продумати, як зробити так, щоб уникнути якихось помилок.

Фото work

Хобі

Дуже важливо в період вихідних приділити час для свого хобі. Це своєрідний спосіб вивільнити накопичений стрес. Наприклад, Воррен Баффет любить грати на укулеле.

Фото incrussia

Цікаво: Чому варто дозволяти собі лінуватися у вихідні: 5 переконливих причин

Підготовка до наступного робочого тижня

Неділю варто присвятити роздумам і підготуватися до наступного тижня, – так вважає співвласник "Twitter" та "Square" Джек Дорсі.

Фото rbc