У таких випадках потрібно глибоко вдихнути, розслабитися і подумати про тих людей, які чогось досягли. Згадуйте тих, хто своїми діями вас надихає, тих, хто для вас є прикладом у багатьох моментах. Це допоможе вам покращити вашу продуктивність, надихне вас і зможе мотивувати у важкі моменти.

Читайте також: 7 звичок, які заважають нам бути продуктивними

Для багатьох з нас Тім Кук – це не просто підприємець-бізнесмен. Це людина, яка надихає та втілює віру в себе. Його шлях успіху був особливим та неповторним. Усе, чого він досягнув – результат його роботи, терпіння та правильного способу життя.

Ранній підйом

Тім Кук – шалений трудоголік. Його день розпочинається о 3.45. Сніданок, відповіді на електронні листи й тренування – щоденні ранкові справи Кука.

Фото businessinsider

Ранкові тренування

Щоденно о 5 годині розпочинаються ранкові тренування, які тривають годину. Кук вважає, що вправи не лише покращують фізичний стан, а й додають свіжості розуму.

Ходьба

Бізнесмен любить багато ходити пішки. Так, практично щоденно він намагається виходити до обіду 8000 кроків. Якщо це не сталося, Тім використовує бігову доріжку для досягнення бажаного.

Цікаво: 4 яскравих приклади, коли багатство прийшло несподівано

Сніданок

Тім Кук ніколи не пропускає сніданок. Щоденно чоловік їсть омлет, несолодкі злакові пластівці та п'є мигдалеве молоко.

Обід

Генеральний директор Apple завжди обідає на роботі в компанії співробітників. Він часто підсідає за стіл до нових працівників і намагається ближче з ними познайомитися, щоб обговорити, як ідуть робочі справи.

Фото fortune

Сон

Попри те, що Кук рано прокидається, він стверджує, що кожен повинен багато спати. Тому він лягає о 21 годині, адже впевнений в тому, що від якісного сну залежить продуктивність кожної людини.

Активний відпочинок

Тім Кук працює по 12-13 годин на добу. Але попри це всі свої вихідні не "відлежується" вдома, а відпочиває активно. Зокрема, глава Apple багато катається на велосипеді, бігає, ходить в гірські походи або просто гуляє містом.

Фото blog.iqoption