Ми підготували для вас 7 побутових лайфхаків, завдяки яким ваше буденне життя стане комфортнішим без зайвих для того зусиль. Ви точно знайдете поради, які вам знадобляться.

Читайте також: Як навести порядок в гаражі: 7 простих порад

1. Форма для випічки

Якщо ви вирішили приготувати смачну запіканку в духовці, а у вас нема відповідної невеликої форми чи дека – не проблема. Беріть ту форму, яка у вас є. Після цього за допомогою фольги сформуйте спеціальні бортики й зафіксуйте їх у формі. В новостворену форму відправте тісто запіканки й можете випікати страву до готовності. Просто, легко та практично.

Простий спосіб зробити своїми руками невелику форму для випічки / Фото Pholder

2. Мало місця у мікрохвильовці

Досить часто нам потрібно розігріти у мікрохвильовці їжу для себе, а також для друга чи члена сім'ї. У такому випадку не варто це робити поступово та у два етапи. Краще спочатку відправте одну тарілку з їжею у мікрохвильовку, в її центрі поставте чашку з невеликою кількістю води. На чашку поставте другу тарілку з їжею. Увімкніть мікрохвильовку на потрібний режим. Завдяки такому лайфхаку дві людини одночасно зможуть їсти однаково нагріті страви.

Простий лайфхак з мікрохвильовкою / Фото Ribalych

3. Кухонна лопатка

Якщо вам не хочеться мити кухонні лопатки, їх просто можна обгорнути фольгою. Цей лайфхак також згодиться у випадку, якщо ви віддаєте перевагу пластиковому інвентарю, але одного разу вам довелося приготувати страви барбекю. Від високої температури лопатка не буде плавитися.

Оригінальний спосіб уберегти пластикову кухонну лопатку від високих температур / Фото Reddit

4. Ніжки меблів

У випадку, якщо вам потрібно пересунути меблі, а ви боїтеся пошкодити підлогу, радимо купити спеціальні наліпки у будівельних магазинах. Але якщо у вас такої можливості нема, замість спеціальних наліпок можна використати обрізані корки з пляшки з вином. Їх також можна використати для того, щоб меблі не "балансували".

Використовуйте корки від пляшки з вином для пересування меблів / Фото Sisj.livejournal

Цікаво: 10 автомобільних трюків, які допоможуть вам уникнути неприємних ситуацій

5. Місце в холодильнику

Для того, щоб у холодильнику було вдосталь місця, потрібно усе акуратно поскладати та посортувати. Якщо ви маєте багато продуктів, які зберігаються в пакетах, радимо для кращого розміщення використати канцелярські біндери.

Класний лайфхак для практичного розташування пакетів у холодильнику / Фото 20min

6. Охолоджене вино

Обожнюєте охолоджені напої, але так сталося, що у вас не виявилося формочок для льоду? Не проблема. Відправте у морозильну камеру на 15-20 хвилин виноград. Після цього налийте у склянки чи келихи улюблений напій і додайте в нього заморожений виноград.

Простий спосіб охолодити вино / Фото Homehacks

7. Зберігання зимового взуття

Якщо у вас є багато зимового чи осіннього взуття і ви не знаєте де та як його зберігати, використайте спеціальні вішалки для штанів. Після цього виділіть для вашого взуття спеціальну поличку або навіть шафку, акуратно все розвішайте і зберігайте в такому вигляді до наступного сезону.

Дуже зручний спосіб зберігати зимове взуття / Фото Sisj.livejournal