…А чи не прослуховуються наші девайси? Отже, уявімо себе Шерлоками Холмсами й проведімо розслідування...

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Перегрів і розряд

Телефон перегрівається, а також швидко розряджається, коли ним не користуються. Ці фактори можуть свідчити про те, що на смартфоні працює фонова програма, яка навантажує його і витрачає заряд батареї.


Фото unsplash

Смартфон живе своїм життям

Якщо ви помітили, що телефон почав самостійно перезавантажуватися або на ньому само по собі спалахує підсвічування, необхідно перевірити пристрій на наявність в ньому сторонніх програм або додатків. Незвичайна робота смартфона може бути пов'язана з віддаленим керуванням сторонніми людьми.


Фото pixabay

Перешкоди під час розмови

Якщо під час розмови телефоном ви будете стояти поруч з увімкненими колонками й почуєте в них перешкоди – це нормально. Але коли колонки видають перешкоди при відсутності виклику, варто задуматися про прослуховування.


Фото unsplash

Витрата інтернет-трафіку

Сучасні смартфони дозволяють відстежувати, який обсяг даних витрачається при підключенні до інтернету. Якщо ви не часто ним користуєтеся, але при цьому показники трафіку високі, можна запідозрити, що хтось без вашого відома отримує інформацію зі смартфона.


Фото pixabay

Затримки при вимкненні смартфона

Якщо ви натискаєте кнопку вимкнути телефон, але він не вимикається або робить це занадто довго, вас можуть прослуховувати. Інша причина такої поведінки гаджета – наявність на ньому вірусу або іншого шкідливого програмного забезпечення.


Фото unsplash