Щоб уникнути штрафів, банкрутства чи великих затрат часу на вияснення ситуації, варто знати юридичні помилки, яких не можна допускати в процесі розвитку бізнесу.

Читайте також: Як врятувати продажі під час кризи: 3 головні способи

Договір під час купівлі чи продажу товарів

На початку розвитку бізнесу керівник та команда зайняті організаційними моментами й зациклені на продажах клієнтам. Відповідно усій команді здебільшого не до підписання договорів. Але рано чи пізно настає момент, коли хтось таки захоче скористатися цією ситуацією і вирішить обманути партнера. У такій ситуації компанію міг би врятувати договір про партнерство або надання певних послуг. Без його наявності будьте готові до будь-яких проблем.

Фото sobor

Реєстрація власного бренду

Ситуація дуже банальна. Власник компанії вигадує назву та логотип, "набиває" базу клієнтів, а потім хоче розширяти бізнес і приймає рішення про реєстрацію торгової марки. І тут його чекає невдача, адже таку торгову марку вже реєстрували, тому йому доведеться, ймовірніше, перейменовувати бізнес.

Фото galinfo

Публічна оферта

Здебільшого це стосується інтернет-магазинів, адже наявність публічної оферти на сайті означає, що продаж товару і купівля його покупцем відбувається за правилами магазину. А це у конфліктних ситуаціях допомагає знайти компроміс та вирішити ситуацію мирно.

Цікаво: 5 відмінностей між успішним та неуспішним підприємцем

Податкова оптимізація

Відсутність податкової оптимізації – це ще одна помилка бізнесменів-початківців. У кожній компанії одразу потрібно вирахувати витрати на податки при різних моделях роботи. Грамотні підрахунки допоможуть зекономити на податках до 30% прибутку.

Фото accbud

Первинні документи

Кожен бізнесмен повинен знати, що будь-яка операція купівлі або продажу товару повинна бути оформлена документально. Тому дуже важливо стежити за тим, щоб не було ніяких документальних проблем і податкова не оштрафувала вас в будь-який момент.

Фото btcbahisbonus