Як же розв’язати цю проблему? Насправді дуже легко. Лиш дотримуйтеся кількох порад – і ваше взуття не матиме неприємного запаху.

Читайте також: Як позбутися неприємного запаху від сигарет: дієві способи

Правильний догляд

Якщо за взуттям не доглядати та вчасно не чистити його всередині, там накопичується величезна кількість бактерій, які шалено розмножуються. Особливо швидко псується неякісне взуття, а також виготовлене з тканини. Народні засоби чудово допомагають розв’язати цю проблему. Тож витрачати гроші на дорогі засоби з магазину не обов’язково.


Фото pinterest

Мелена кава

Натуральна мелена кава має витончений аромат. Змішайте порцію меленої кави та принаймні 7 розтертих таблеток активованого вугілля й висипте суміш до кросівок.


Фото pinterest

Цитрусові

Почистивши апельсин чи інший цитрусовий фрукт, не поспішайте відправити шкірку до відра зі сміттям. Краще покладійть її на ніч до взуття, що неприємно пахне. А потім уже викиньте.


Фото ideas

Зелений чай та ефірні олії

Зелений чай також допоможе впоратися з проблемою. Для цього покладіть пакетики до кросівок – також на ніч. Також рекомендується капнути всередину взуття трохи ефірної олії.


Фото pinterest

Адсорбенти

Дтяча присипка, крохмаль, біла глина відмінно прибирають неприємний запах із взуття. Для цього насипте адсорбент до кросівок і залиште на ніч. Уже вранці ніякого запаху не буде.


Фото ideas

Силікагель

Якщо маєте змогу купити спеціальний силікагель у взуттєвому магазині, час від часу кладіть цей засіб усередину взуття. Завдяки йому запах не з’являтиметься. Зазвичай упаковки силікагелю вистачає на цілий рік.


Фото pinterest

Сода

Візьміть старі шкарпетки, насипте в них соди й покладіть їх до взуття з неприємним запахом. Залиште на ніч. Уранці приберіть шкарпетки й витрусіть із взуття залишки соди.


Фото ideas

Перекис водню

Перекис водню знищує всі бактерії всередині взуття й нейтралізує запах. Змочіть ватний диск у рідині й гарненько, у всіх куточках протріть ним взуття всередині.

Дбайте про свої ніжки. Може, причина саме в них

Коли елементарного миття ніг із милом чи лікувальних ванн недостатньо, скористайтеся дезодорантами від рясної пітливості. Хороші засоби зазвичай дорого коштують, але від дешевих підробок – ані найменшої користі. Останні не лише не позбавляють від пітливості, а й поганенько маскують неприємний запах.

Якщо жодні засоби не допомагають позбутися пітливості ніг, слід звернутися до лікаря за призначенням спеціальних препаратів. До того ж неприємний запах ніг може бути ознакою грибкового захворювання.


Фото pixabay