Тому ми вам представимо найбільші досягнення зі світу спорту всіх часів, багато з яких нині затьмарені тінню скандалів, але, публіці подобаються суперечливі герої.

Читайте також: 10 найдивніших рекордів Гіннеса

Кел Ріпкен провів 2632 гри

Ріпкен побив рекорд Лу Геріга, що зіграв 2130 ігор поспіль. Слід зазначити, що він був не тільки витривалим, але і талановитим гравцем. Ріпкен 19 разів брав участь в матчах всіх зірок МЛБ і двічі ставав найціннішим гравцем Американської ліги.


Фото nbcnews.com

Вейн Гретцкі набрав 2857 очок за свою кар'єру

Уже у 24 роки хокеїст устиг набрати 914 очок. І до того, як піти зі спорту, він побив 24 світових рекорди! Проте жоден із них не можна порівняти з тим, чого Гретцкі досяг у хокеї.


Фото sportscasting

Нолан Райан – 5714 страйкаутів і 7 ноухіттерів

Нолан Райан один з найбільш тривалих і шанованих пітчерів. Він побив десятки рекордів і завершив свою кар'єру з 324 перемогами. Про такі руки, які були у цього хлопця, пітчери сьогодні можуть тільки мріяти.


Фото imaginesports

Джон Вуден – 10 національних чемпіонатів

Вуден десять разів приводив чоловічу баскетбольну команду Каліфорнійського університету Лос-Анджелеса до перемоги в національному студентському чемпіонаті за 12 сезонів. Він був першим, хто увійшов в баскетбольний Зал Слави як гравець і тренер.


Фото nytimes.com

Бостон Селтікс – серія з 8 титулів чемпіонатів НБА поспіль

Бостон Селтікс встановила рекорд, утримуючи цей титул вісім сезонів поспіль. Цей рекорд навряд чи буде колись побитий, особливо з огляду на сучасні тенденції баскетбольного світу.


Фото nbcnews.com

Уїлт Чемберлен – 60 очок за гру

За всю свою кар'єру Уїлт зіграв 32 гри, де заробив мінімум 60 очок, включаючи гру, коли він заробив 100 очок, побивши рекорд НБА. На його рахунок припадає також 6 ігор, де він заробив понад 70 очок.


Фото nbcnews.com

Ленс Армстронг – 7-разовий чемпіон Тур де Франс

Серед сотень нагород, зароблених спортсменом, особливе значення має лише титул семиразового чемпіона Тур де Франс. Він був першим, хто зумів здобути таку кількість перемог на цій велогонці.


Фото nytimes.com

Кел Сандерсон – рекорд з вільної боротьби з рахунком 159-0

Сандерсон став першим в історії першокурсником, який отримав титул найвидатнішого борця чемпіонату NCAA. Після цього він здобув перемоги ще в 120 поєдинках, довівши загальний рекорд за всю свою кар'єру до рахунку 159-0, і став другим чотириразовим чемпіоном в історії цієї серії.


Фото NCAA

Майкл Фелпс – найтитулованіший спортсмен в історії Олімпіад

На Олімпійських іграх 2008 року весь світ затамувавши подих стежив за тим, як Фелпс вигравав всі дистанції, на яких стартував, завоювавши 8 золотих медалей і побивши рекорд Марка Спітца. 17 серпня його ім'я було внесено в історію навічно, після того, як його команда виграла естафету 4 × 100 вільним стилем.


Фото nbcnews.com