Усі ми час від часу припускаємося помилок при пранні, отримуючи в результаті зіпсовані речі. Але Ідеї 24 допоможуть вам більше не "вкорочувати віку" ні одягу, ні постільній білизні.

Цікаво знати Де літо, там Zubrowka: масштабна івент-арена "Морвокзал" запрошує на концерти просто неба

Поради, що вбережуть ваші речі від невдалого прання

Неправильне сусідство

Важливо правильно сортувати речі перед тим, як закидати їх у пральну машинку. У цьому випадку важливий не лише колір, але й тип тканини. Наприклад, ніколи не періть рушники разом із синтетичними речами.

Замки


Усі замочки обов'язково засувайте / Фото Pinterest

Замки потрібно обов'язково засувати перед пранням, адже їхні зубчики можуть пошкодити інші речі. В той час, як ґудзики краще залишити розстебнутими, бо вони можуть відірватися, а нитки – пошкодитись.

Жорстке видалення плям

Важливо вміти правильно виводити плями. Грубе тертя щіткою чи руками може пошкодити тканину. У нас є безпечніший спосіб: промокайте клаптиком білої тканини забруднену ділянку після нанесення мийного засобу.

Забагато порошку


Не перестарайтесь із порошком / Фото Pinterest

Надлишок порошку зумовлює утворення великої кількості піни, яка може затримувати бруд у важкодоступних місцях, наприклад, під коміром.

Прання купальників у машинці

Купальники, плавки, інший інвентар для плавання чи одяг з еластану та спандексу не рекомендуємо кидати у машинку. Ці тканини потребують прохолодної води та ручного прання.

Подушки та ковдри


Як правильно прати подушки та ковдри / Фото Pinterest

Якщо ви вирішили попрати подушки чи ковдри з пір'я у машинці, краще сполоснути їх двічі. Наповнення може затримувати піну, і мийний засіб залишиться всередині.

До теми Чому одяг пахне цвіллю після прання: дешевий спосіб забути про неприємний запах

Кондиціонер для рушників


Не додавайте кондиціонер під час прання рушників / Фото Unsplash

Пом'якшувач для тканин краще не додавати у машинку з рушниками, адже він знижує абсорбційну здатність тканини.

Використання дорогих засобів

Використання дорогих засобів для прання часто є марним витрачання грошей. У більшості з них є бюджетні замінники: кухонна сіль поверне речам яскравий колір, крейда допоможе вивести жирні плями, господарське мило відбілює і видаляє забруднення. А лимонний сік можна використовувати замість кондиціонера для ароматизації і пом'якшення білизни.

Забагато речей


Не перенавантажуйте машинку речами / Фото Pinterest

Не варто напихати в барабан багато одягу. Це може пошкодити речі та пральну машинку.