Як виправити надмірний прогин в попереку: тренер показав на відео кілька домашніх вправ

15 жовтня 2021, 19:51
Читать новость на русском

Біль в спині – один з найдокучливіших. Серед причин може бути й надмірний прогин в попереку. Читайте далі, як з цим боротися у домашніх умовах.

Виразний прогин у попереку, який так хочуть мати усі фітоняшки (адже тоді ж й сідниці стають помітнішими), може бути шкідливий для здоров'я. Фітнес-тренер Кирило Торос показав кілька домашніх вправ, які допоможуть виправити гіперлордоз.

І ще Кількість повторень vs велика вага: який сценарій тренувань обрати, аби досягти мети

Гіперлордоз поперекового відділу – це неправильне положення хребта, при якому поперековий вигин стає занадто глибоким. При такому положенні живіт випирає вперед, а таз йде назад. Крім цього, постійний біль у спині.

У нас є сідничний м'яз і біцепс стегна. Ці м'язи стають коротшими і тягнуть за собою хребет, що свою чергу призводить до надмірного прогину. Як говорить спортсмен, усі біди через сидячу роботу.

А для вирішення цієї проблеми потрібно ці м'язи гарненько опрацювати і зробити їм умовний масаж, щоб вони не тягнули хребет за собою. Зробити це можна за допомогою ролика для МФР. Якщо у вас немає такого ролика, то можна почати з тенісного м'ячика.

Гортайте карусель та повторяйте вправи за тренером:

Важливо! Перед виконанням вправ проконсультуйтеся у лікаря!

Читайте також Так прес не накачати: дві головні помилки при скручуванні

Текст публікації Кирила Тороса:

Боремося з прогином у попереку

Багато хто просив показати якісь вправи від гіперлордозу, ось кілька простих варіантів. Нагадаю вам, гіперлордоз це сильний прогин в поперековому відділі, від цього і приставка гіпер.

У нас є сідничний м'яз і біцепс стегна, отож через сидячу роботи ці м'язи коротшають і тягнуть за собою хребет, що свою чергу призводить до гіперлордоза. А якщо є сильний прогин, то і живіт не буде плоским і буде зрадницьки випирати.

Так ось, для вирішення проблеми потрібно ці м'язи гарненько опрацювати і зробити їм умовний масаж, щоб вони не тягнули хребет за собою і в цьому нам допоможуть наступні вправи. За допомогою ролика для МФР ми опрацюємо всі необхідні м'язи. Якщо у вас немає такого ролика, то можна почати з тенісного м'ячика.