Засвойте ці 8 простих звичок – і сміття ви станете викидати набагато менше. Природа буде вам вдячна!

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Відмовтеся від пакетів

Кожен похід в магазин забиває смітник поліетиленовими пакетами й пакетиками. Але ж можна носити із собою зручну багаторазову сумку для покупок або авоську й складати продукти туди.

Продукти
Фото eating

Купуйте фільтр для води

Зменшити свій внесок у забруднення планети можна за допомогою фільтра для води. Не обов'язково купувати й встановлювати дорогий стаціонарний фільтр. Досить придбати глечик і міняти в ньому картриджі.

Фільтри для води
Фото eating

Продукти на вагу

Намагайтеся купувати на вагу. Наприклад, крупи, чай, молочні продукти, зелень на найближчому ринку можна придбати без промислової упаковки.

Продути на вагу
Фото eating

Велика упаковка

Будь-яка продовольча або побутова продукція доступна споживачеві в різних форматах. Зубна паста, пральні порошки, шампуні та багато іншого продається у великій тарі. Якщо у вас є можливість купити що-небудь у великій тарі, то зробіть це.

Велика упаковка
Фото florman

Органічні відходи для дачі

Якщо ви живете в сільській місцевості або переїхали влітку на дачу то переробляйте все на компост. Якщо ж ви живете в місті, але дуже відповідально ставитеся до збереження природи, то органічні шкурки або шкірку від продуктів можна просто де-небудь закопувати.

Органічні відходи
Фото pixabay

Вторсировина – окремо

Папір, скло і пластик збирайте окремо. Й зрідка вивозьте його на машині до місця утилізації вторсировини.

Сміттєві баки
Фото pixabay

Паперові рушники

Як відомо, для виробництва паперу використовується деревина. Знизити свій внесок у знищення лісів заради бізнесу може кожен з нас, якщо просто перестане купувати паперові рушники. Є прекрасні тканинні аналоги, які після використання можна просто випрати.

Паперові рушники
Фото pixabay

Зменшити споживання

Пам'ятайте, старі речі нікуди не діваються, а лежать мертвим вантажем на звалищах. Кожен раз, розмірковуючи, купувати чи ні, дайте собі відповідь на питання: чи можете ви обійтися без цієї речі. Якщо так – не беріть. І викидати буде нічого.

Сміттєві пакети
Фото interplas