Якщо попри всі знання ви однаково боїтеся звернутися до лікаря й до останнього терпите зубний біль, – скористайтеся нашими порадами. Вони допоможуть вам упоратися зі страхом і не зволікати з походом до стоматкабінету.

Читайте також: Як подолати 6 найбільших страхів, що заважають вам відкрити свою справу

Лікар, якому можна довіряти

У сучасному світі дуже важливо знати перевірених лікарів, це стосується і стоматолога в тому числі. Знайдіть сімейного зубного лікаря, який має гарний досвід роботи, знає, як знайти підхід до будь-кого і при цьому якісно виконує свої обов'язки. Хороший стоматолог – це гарантія якісного та безпечного лікування ваших зубів.

Обирайте лікаря з досвідом / Фото Ortoclassika

Відвідуйте стоматолога у першій половині дня

Найкраще йти до стоматолога зранку. У цей час ви ще не стомлені, нервова система урівноважена (чого може не бути після важкого робочого дня), тому легше будете переносити будь-які процедури.

Також зранку менш стомлений і лікар, що може вплинути на якість його роботи.

Відпочиньте напередодні

Обов'язково перед походом до стоматолога гарненько відпочиньте та виспіться. Це позитивно позначиться на нервовій системі, а отже процес лікування пройде більш спокійно і менш болюче. Саме тому напередодні походу до стоматолога не плануйте емоційні заняття та посиденьки з алкоголем. Це може послабити дію анестезії.

Перед походом до стоматолога гарненько відпочиньте / Фото Gorod-che

Не соромтеся ставити питання

Не налаштовуйте себе на те, що стоматолог – це монстр з інструментами у руках. Сміливо ставте йому запитання і відверто говоріть про все, що стосується вашої проблеми.

Цікаво: 5 "невинних" звичок, які шкодять вашому мозку

Не приїжджайте на прийом надто рано

Від того, що ви приїдете до стоматолога значно раніше домовленого часу ви хвилюватися менше не станете. Швидше навпаки. Особливо негативні думки навіюватиме очікування в коридорі. Тому навіть якщо так сталося, що ви не розрахували час і приїхали до лікаря за годину до прийому, краще прогуляйтеся на вулиці, займіться чимось приємним. Це допоможе трохи розвіяти думки.

Побалуйте себе за мужність

Після походу до стоматолога і коли зникне дія анестезії, можете побалувати себе чимось приємним: улюбленим заняттям, смаколиками, поїздкою в нове місце тощо.

Після відвідування стоматолога дозвольте собі відпочити / Фото Freepik