Як робити все вчасно: 5 лайфхаків для тих, хто хронічно нічого не встигає

7 травня 2021, 10:45
Читать новость на русском

Розпоряджатися своїм часом потрібно правильно. Тільки тоді ви зможете все встигати й при цьому почуватися здорово. Дедлайни супроводжують нас усе життя. Вчасно виконана робота – це запорука гарного настрою, стабільної самооцінки й високої заробітної плати. Зірвавши дедлайн, можна зіпсувати собі ділову репутацію, втратити довіру керівника або взагалі роботу.

Зважте на наші поради – і ви більше ніколи не зірвете дедлайн.

Читайте також: Робота мрії: як закохати працівників у свою компанію

Виконуйте не лише термінові справи

У багатьох людей є звичка виконувати лише термінові справи. Тобто сьогодні я зроблю те, що варто було зробити на вчора. А завтра буде завтра. Термінові справи вимагають максимальної концентрації тут і зараз Це дуже виснажує організм. Тому, всі глобальні та масштабні справи ми відкладаємо на потім. Зрештою, потім у нас знову накопичуються термінові справи, і ми просто змушені всі плани переносити. Навчіться робити акцент на важливих завданнях, а на термінові, але дрібні обмежте час.

Робіть акцент на важливих справах / Фото Autogear

Встановіть свої терміни

Якщо ваш керівник дав певні терміни на виконання того чи іншого завдання, скоротіть цей термін. Встановіть свої обмеження в часі й постарайтеся встигнути зробити все щонайшвидше. Так ви зможете змістити свій цілий "ланцюг" справ. Окрім цього, встановивши короткі терміни на виконання завдання, ви матимете час на виправлення помилок.

Цікаво: Як зробити понеділок приємним: дієві поради

Розділіть великі завдання на декілька малих

Отримавши завдання від керівника, ви одразу думаєте, як краще його виконати. Радимо вам "розбити" одне важливе завдання на декілька підзавдань. Запишіть свій план виконання і до кожного пункту встановіть дедлайн. Такі жорсткі терміни змусять вас шукати найбільш продуктивний спосіб вирішення завдань.

Розділіть важливе завдання на декілька етапів / Фото Dortx

Структуруйте робочий процес

Якщо ви розумієте, що про виконання деяких завдань можете забути, записуйте усі плани. Після цього встановлюйте собі певні нагадування. Найзручніше це зробити, синхронізуючи телефон з робочим комп'ютером.

Не чекайте натхнення

Багато з нас хоча б раз у житті ставили запитання "Звідки ви берете натхнення?". Натхнення – це те, що може прийти під час роботи. Варто лише розпочати щось робити. Успіх – це 10% таланту, 90% працелюбності.

Натхнення приходить під час роботи / Фото Via.ritzau.dk