Нерідко така допитливість закінчується щонайменше розбитими іграшками й зіпсованими нервами. Однак є вихід – нестандартні ялинки, котрі витримають натиск тварин.

Цікаво 8 атмосферних мультиків, які подарують святковий настрій на Миколая: добірка від OLL.TV

5 цікавих рішень

1. Перевернута ялинка

Перевернута ялинка / Фото Pinterest

Прекрасне рішення, яке не залишає улюбленцям жодного шансу. Але і в цьому випадку краще відмовитися від скляних іграшок. Дерево, картон, нитки, фетр, тканина – альтернатив безліч!

Крім того, така ялинка чудово підійде родинам з маленькими дітками. Дотягтися до неї вкрай важко, тож батьки можуть бути впевнені, що малеча у безпеці.

2. Ялинка на стіні

Ялинка на стіні / Фото Pinterest

Сьогодні ялинки, розташовані на стіні, зустрічаються достатньо часто. Це креативний, естетичний й безпечний спосіб. Однак головне розташувати ялинку максимально високо, аби пухнастики не дострибнули до неї.

3. Дерев'яна ялинка

Дерев'яна ялинка / Фото Pinterest

Таку ялинку надійно фіксується, тож її надзвичайно важко навіть похитнути. У заміських будинках такий артоб'єкт виглядає максимально стильно та органічно. На гілочках дуже зручно розвішувати гірлянди та декор. Пам'ятайте, що не варто надовго залишати увічнені вогники, адже дерево – це легкозаймистий матеріал!

4. Ялинка в ящичку

Ялинка у ящику / Фото Pinterest

Доволі стильне та креативне рішення. Таку конструкцію можна або придбати, або змайструвати власноруч Посадіть у ящик гілочки ялинки, а от щодо декору – дайте волю своїй фантазії!

5. Мініялинки

Мініялинка / Фото Pinterest

Головна перевага полягає у тому, що ви можете поставити таку ялинку у важкодоступних для улюбленців місцях. Такою красою можна прикрасити увесь дім! Навіщо обмежуватися однією ялинкою, якщо можна створити атмосферні куточки у кожній кімнаті?