Тож ми дібрали кілька порад, які полегшать життя кожному, хто носить окуляри. Буде добре й очам, і окулярам.

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Ідеально чисті

Засіб для миття посуду ідеально підходить для очищення лінз! Ніколи не використовуйте пральні засоби, що містять спирт, оцет, аміак або відбілювач. Ці речовини руйнують покриття лінз.


Фото jins

Якщо вилетів шуруп

Якщо шуруп окулярів загубився або вилетів, використовуйте зубочистку як тимчасове рішення. З'єднайте оправу і дужку окулярів, вставте зубочистку і відламайте зайву частину.


Фото jins

Щоб не запітніли

Одна з головних проблем всіх, хто носить окуляри, – запотівання лінз. Для того, щоб ваші окуляри при переході з холодного приміщення в тепле не запітніли, попередньо обробіть лінзи рідким або твердим милом.


Фото jins

Позбуваємося подряпин

Невеликі подряпини – зовсім не привід купувати нову пару. Можна відполірувати лінзи за допомогою ганчірки з мікрофібри та зубної пасти. Якщо подряпина глибока, процедуру доведеться повторити кілька разів.


Фото jins

Не ховаємо брови

Якщо у вас широко посаджені очі, вибирайте оправи з товстим або випуклим переніссям. Це привертає увагу до центру обличчя, й очі здаються ближчими. Якщо у вас близько посаджені очі, вибирайте оправи з декоративними деталями на зовнішніх краях. Це дає відчуття більшої відстані.


Фото dunneyecare

Слідкуємо за зором

Поганий зір – ще не привід його не берегти. А найбільше наші очі страждають від випромінювання екранів. Є сенс купувати лінзи з покриттям, яке блокує або зменшує вплив синіх променів.


Фото dunneyecare

Приймаємо лютеїн

Вітаміни не зроблять зір кращим, але можуть підтримати поточне здоров'я очей. Нині найкращим вітаміном для очей визнаний лютеїн. Налягайте на шпинат, гарбуз, зелений горошок або приймайте його в капсулах.


Фото wired

Колекціонерам на замітку

Якщо окулярів у вас багато, зберігати їх можна на вішаку для одягу. Або купіть поличку, на якій можна зберігати все що завгодно, включаючи окуляри.


Фото dunneyecare

Акцент на губи

Що стосується макіяжу, дівчатам "очкарикам" невимовно пощастило. Досить нафарбувати губи – і образ готовий, оскільки функцію прикраси очей візьмуть на себе окуляри.


Фото dunneyecare