Розкриваємо кілька секретів, як "реанімувати" одяг, якому загрожує утилізація. Ви збережете й улюблені речі, і свій імідж.

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Помада на сорочці

Розпорошіть лак для волосся на пляму, через 10 хвилин промийте теплою водою. Й сліду не буде.


Фото pinterest

Ґудзики міцно

Щоб ґудзики міцно трималися на своїх місцях, а не випадали, помастіть місця їх кріплення (нитки на лицьовій стороні) прозорим лаком для нігтів.


Фото pinterest

Катишки на одязі

З катишками на одязі не обов'язково жити. Вони легко і просто видаляються бритвою. Безпечною, зрозуміло.


Фото pinterest

Светр після прання

Що робити, якщо светр усе-таки сів після прання? Річ реанімувати складно, але можна. Замочіть светр в холодній воді без порошку на 15 хвилин, злегка відіжміть і розкладіть на горизонтальній поверхні. Через кожні 15 – 20 хвилин розтягуйте його в різні боки.


Фото pinterest

Жуйка на одязі

Складіть одяг з "приліпкою" в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильник на ніч. Від холоду жуйка стане крихкою і її легко вдасться зняти ножем або пінцетом, розколюючи на шматочки.


Фото pinterest

Червоне вино на білому

Заливаємо червону пляму білим вином. Через деякий час промиваємо мінералкою. Це лише один зі способів видалення винних плям, але метод досить оригінальний і, головне, простий.


Фото pinterest

Жирний шлейф

Від жирного "шлейфу" на одязі позбутися дуже легко. Нанесіть нерозбавлений засіб для миття посуду на пляму, втріть, почекайте трохи та покладіть в пралку. Усе!


Фото pinterest

Позбутися запаху

Кожен із нас хоч раз купував одяг б/в. Прибрати його запах можна в такий спосіб. Залийте до пульверизатора суміш горілки та води (1:2), розпорошіть на одяг і висушіть природним чином.


Фото pinterest