Готуємося до післясвяткових тренувань: як навчитися підтягуватися новачкові – поради фахівців
Джерело:
інстаграм Smidyuk AcademyПісля різдвяних свят майже у всіх з'являється непереборне бажання або відновити походи у тренажерний зал, або тільки почати займатися спортом, щоб привести своє тіло у форму. Тож пропонуємо грати на випередження.
Так, оскільки підтягування – одна з основних вправ, то саме час навчитися її виконувати, аби потім не гаяти час і одразу приступити до занять. Актуальна ця інформація не лише для новачків, які лише планують записатися у фітнес-клуб чи почати займатися вдома, а й досвідчені спортсмени зможуть освіжити свої навики.
І ще 8 атмосферних мультиків, які подарують святковий настрій на Миколая: добірка від OLL.TV
Беручи до уваги те, що у підтягуванні активно задіяна мускулатура всієї верхньої частини тіла (спини, плечей, рук і корпусу), то атлетам-початківцям слід розвивати ці зони регулярними силовими тренуваннями. Підійдуть різні вправи на спину зі штангою та гантелями (наприклад, станова тяга, тяга у нахилі, тяга верхнього блоку до грудей сидячи).
Важливо! Під час виконання вправ пам'ятайте про помірну вагу та стабільний темп.Тоді, виконуючи вправу на турніку, насамперед необхідно почати відчувати, як у роботу включаються найширші м'язи спини. Інакше ви підтягуватиметеся лише силою рук, без залучення спини.
Читайте також Лише два рухи: як за 2 хвилини зняти напругу у шиї за допомогою тенісного м'ячика
Ще тільки плануєте підписатись на OLL.TV? Якраз чудовий час це зробити, адже до різдвяно-новорічних свят OLL.TV розігрує телевізори! Усе, що потрібно, – оформити підписку за 1 гривню або придбати будь-який інший пакету сервісу та чекати результати щоденного розіграшу. Не проґавте шанс зустріти Новий рік із новим телевізором!Текст публікації Smidyuk Academy:
Як навчитися підтягуватися новачкові.
Необхідно почати відчувати залучення найширших м'язів спини до роботи. Інакше ви зіткнетеся з тим, що виробиться звичка тягнути тіло нагору силою м'язів рук. Оскільки в цій вправі активно задіяна мускулатура всієї верхньої частини тіла (спини, плечей, рук і корпусу), то атлетам-початківцям слід розвивати ці зони за допомогою регулярних силових тренувань. Підійдуть різні вправи на спину зі штангою та гантелями (наприклад, станова тяга, тяга у нахилі, тяга верхнього блоку до грудей сидячи). Але пам'ятаємо про помірну вагу та стабільний темп.
А ще на початкових етапах внизу турніка можна натягувати еластичний джгут, який виштовхуватиме вас вгору.