Загадкові привиди здивували користувачів мережі інстаграм своєю простотою та оригінальністю. Зазвичай фігури створюють зі шматків сітки для огорож.

Читайте також Смачні страви на Геловін: креативні ідеї

В нашій уяві класичні привиди – це фігури, прикриті білим простирадлом, та цей образ вже втратив увесь шарм та перетворився на комічний.

Невже привиди з простирадел – неактуальні

Тогорічний Геловін відзначився новим трендом у тіктоці. Мережу розірвали відео, де люди фотографуються у вигляді привида з простирадел, вдягаючи на голову сонцезахисні окуляри. Відео відновили стару добру традицію зображати привидів як створіння із тканини, проте остаточно закріпили такий образ як кумедний.

Фото привида з простирадел
Фотосесії в білих простирадлах стали трендом минулого Геловіну / Фото Рexels

Що треба мати для створення привида

Щороку з'являються нові варіації геловінських візитівок. Цьогоріч в тренді дротові привиди, які здалеку й справді можуть здатися чимось потойбічним.

Щоб зробити дротяне потойбічне створіння, потрібна лише тонка та піддатлива дротяна сітка. Зазвичай таку використовують для огорож курників. Її можна легко придбати в будівельному магазині.

Привиди з сітки

Фігури з дроту дивують своєю реалістичністю та оригінальністю / Колаж 24 каналу з фото користувачів інстаграму

Сітка – ідеальний матеріал, щоб створити магічного напівпрозорого привида. Особливо моторошно така фігура буде виглядати на подвір’ї чи в лісі.

Це цікаво Геловінська казка від легендарного Земекіса: огляд фільму "Відьми"

Як можна оздобити статую

  • Щоб скульптура привида була більш помітною, можна пофарбувати її в білий колір – так її побачать навіть здалеку.
  • Також можна обгорнути фігуру тонкою тканиною – привид отримає легкий та моторошний одяг, який буде розвиватися на вітрі.
  • Ще один трюк – підсвітити дротяних привидів. Вночі напівпрозорі силуети, що світяться, безперечно здивують перехожих та сусідів.

Привид з дроту
Привиди, що світяться в темноті, здивують перехожих / Фото jessicaerin18