Тож пропонуємо вам згадати або (якщо хто не знав) запам'ятати 8 простих правил поведінки. Дотримуючись їх, ви ніколи не потрапите до ніякового становища.

Читайте також Яскраві коктейлі із Zubrowka зі справжнім літнім вайбом – частина 5

Хто перший вітається

Першими вітаються чоловіки, вітаючи жінок. Якщо зустрічаються два покоління, тобто молодші та старші, вітаються першими ті, хто молодший. Також завжди вітається першим той, хто входить в приміщення, попри свій вік, стать і стан.


Фото pixabay

Справа чи зліва

На вулиці чоловік повинен йти зліва від жінки.


Фото pixabay

Попереду чи позаду

Піднімаючись чи спускаючись по сходах чоловік повинен бути готовий прийти на допомогу жінці, яка може, наприклад, оступитися. А значить під час спуску по сходах чоловік йде на пару сходинок попереду. При підйомі – ззаду, відстаючи на пару сходинок.


Фото pixabay

Де приводити себе до ладу

Фарбувати губи, розчісувати волосся можна тільки в туалетній кімнаті. Біля громадського дзеркала, наприклад, біля вбиральні, допускається озирнутися і трохи поправити зачіску.


Фото unsplash

Мова столового приладдя

Якщо вам потрібно відлучитися, але потім хочете продовжити, складіть ніж і виделку на тарілці у вигляді букви Л, позначивши таким чином паузу. Якщо з їжею закінчили – покладіть столові прилади паралельно один одному.


Фото eating

Технології в сторону

Не варто свій телефон ставити на стіл. Адже цим ви підкреслюєте, як багато він для вас значить, а те що навколо вам не дуже цікаво. Якщо ви дійсно чекаєте на важливий дзвінок і боїтеся його пропустити, покладіть смартфон поруч з собою екраном вниз.


Фото pixabay

Дозвіл на соціальні мережі

У соціальних мережах теж існує свій етикет. Тому варто запитувати дозвіл на публікацію фото іншої людини, навіть якщо ця інша людина ваш найкращий друг.


Фото pixabay

Розмова телефоном

Відповідати слід після двох-трьох гудків, надаючи всім можливість налаштуватися на розмову. Якщо дзвоните ви, після п'ятого-шостого гудка покладіть трубку. Якщо розмова телефоном перервався, передзвонювати повинен ініціатор дзвінка.


Фото pixabay