Будь-яка робота, зроблена з творчим підходом і ноткою індивідуальності, завжди більше цінується, ніж проста механічна робота. Натхнення прийти саме по собі не може, його варто пошукати, а для цього – є кілька простих секретів.

Читайте також: Як стати успішним: філософ вивів цікаву формулу

Слухайте заспокійливу музику

Обирайте для прослуховування перед роботою або й під час неї, якщо вам так зручно, спокійну медитативну музику. Це може бути ембієнт, спокійні плавні звуки флейти, води, дощу, співаючих чаш тощо.

Але головне, музика повинна вам подобатись і ви повинні отримати від цього справжнє задоволення.

Не критикуйте

Коли ви постійно критикуєте себе чи свою роботу, то мотивація і натхнення моментально зникають. Дозвольте собі відкинути всі негативні думки і не зациклюйтеся на проблемах, які можна і не вирішувати, якщо виходу не знайти.

Медитація

Відмінний спосіб щоб сконцентруватися і зосередитись. Правильна медитація концентрує і очищає розум. При очищенні розум звільняється від непотрібного уявного сміття і з'являється місце для свіжих ідей. Під час медитації або після, швидше за все, вам прийде в голову якась чудова ідея або думка.

Зробіть щось буденне, але корисне

Якщо вам важко зосередитись і знайти натхнення, щоб виконати якусь справу, – переключіться. Займіться чимось буденним та рутинним, але водночас корисним. Наприклад, прибиранням, готування тощо. Внаслідок виконання механічних і завчених рухів, ви відволочетесь від негативних думок і зможете з новою силою приступити до виконання важливого завдання.