7 порад, які варто врахувати після переїзду в село
Літо – час відпочинку. Хочеться змінити однотипні будні на щось приємне. Тому багато хто вибирає романтику сільського життя. Але заміське життя – справа серйозна. Це не тільки пити чай на веранді під щебетання птахів. Сільський побут від міського відрізняється суттєво.
Тому ми дамо вам декілька порад, як же ж адаптуватися до сільських умов та не втекти до міста ще наступного дня. І впевнені, при їх використанні ви не захочете покидати райське містечко.
Читайте також Відкривайте літо із Zubrowka Rose та беріть участь у розіграші крутих призів від блогерів
Знайомство із сусідами
У селі доведеться познайомитися з усіма. Адже, якщо зламався кран або щось трапилося з проводкою, – все доводиться ремонтувати своїми руками. Або руками сусіда.
Фото newatlas
Заробіток
У селі є можливість заробити на якомусь сільському промислі, не нехтуйте цією можливістю. У селі можна в'язати віники, вирощувати екологічно чисті овочі, тримати пасіку. Варіантів сільського заробітку – сила-силенна.
Фото newatlas
Без пестицидів
Якщо ви вже в селі, то гріх не вирощувати на своїй ділянці харчові продукти. Але головне, запам'ятайте – ніяких синтетичних добрив і пестицидів. Удобрювати можна органічними залишками, а боротися зі шкідниками – біологічними методами.
Фото newatlas
Маленьке господарство
Ідея завести "курочку", щоб їсти свіжі яйця, або "корівку", щоб пити свіже молоко, повинна базуватися на знанні про те, що 10 курок з'їдають кілограм зерна в день, а для прохарчування корови потрібно не менше 2 – 3 тонн сіна в рік.
Фото newatlas
Не давати грошей в борг
Просити в борг у селі – популярна практика. А віддавати – не дуже. Можуть повернути через місяць, можуть через рік, а можуть і взагалі не повернути.
Фото unsplash
Не говорити відверто
Сільські плітки – окремий жанр. Те, що ви відверто обговорили з сусідом, обговорюватимуть у всіх дворах.
Фото pinterest
Навчитися планувати
У селі для всього потрібен план. Зокрема, для покупок. Доведеться навчитися складати списки продуктів, господарських дрібниць та інших речей з супермаркету, в який кожен день не наїздишся.
Фото nypost