Як вижити в мегаполісі та заощаджувати на буденних речах
Життя в мегаполісі – постійний стрес. Божевільний графік, гуркіт транспорту, скупчення сотень людей у замкнутому просторі... Для багатьох це важке й часто непосильне випробування. Інші ж, навпаки, почуваються в міському вирі емоцій та подій наче риба в морі. А для декого місто стає стартовим майданчиком, звідки починається їх запаморочливий злет.
Як витримати шалений міський темп, як осідлати цього норовливого коня – ось кілька порад від тих, хто зумів вижити в місті й досягти тут успіху.
Читайте також: Як не втрапити в халепу, подорожуючи наодинці: 9 дієвих порад
Копійка до копійки
Це тільки здається, що кава коштує копійки – за рік набігає чимала сума. На ці гроші можна купити дуже хороший смартфон або іншу дорогу та корисну річ. І навіть трохи залишиться – якраз на термос, у якому вам буде зручно носити каву із собою.
Фото eating
Оренда замість купівлі
У великому місті немає сенсу купувати речі. Їх можна орендувати. Буквально все – від дитячого шезлонга до офісної сорочки. Якщо ви у місті проїздом, нічого, крім паспорта й банківської картки, вам не знадобиться.
Фото bussines
Уживані речі
Якщо все-таки захочете щось купити, то завжди можете придбати це мінімум удвічі дешевше. Шукайте на дошках оголошень товари, що були у вжитку, але в ідеальному стані. Вони продаються за безцінь. І знайти можна все!
Фото bussines
Безплатний Wi-Fi
Місто – це тисячі точок доступу до безплатного Wi-Fi. Карту таких точок можна знайти в інтернеті.
Фото bussines
Забути про фастфуд
Велике місто – великі спокуси. Й однією з найбільших є фастфуд, який продається буквально на кожному кроці. Звичайно, це зручно, але шкідливо.
Фото eating
Перекус завжди із собою
Візьміть за звичку носити із собою що-небудь поживне. Наприклад, горіхи та сухофрукти. На фініках, до речі, можна жити кілька років.
Фото eating
Не гальмувати
Місто вимагає від нас динамічності. Не стійте там, де всі йдуть. Не гальмуйте там, де розганяються. Не зависайте там, де потрібно ступити крок уперед.
Фото pixabay
Не конфліктувати
Не провокуйте на агресію й самі не піддавайтесь на провокацію – не беріть участі в конфліктних ситуаціях. Адже вашим супротивником може стати небезпечна людина.
Фото pixabay
Довіряти, але перевіряти
Навіть знайомим – довіряйте, лише попередньо перевіривши. Так ви суттєво знизите ризик стати жерствою шахраїв.
Фото pixabay
Швидко підзаробити
У місті завжди є змога швидкого заробітку. Й особливі таланти при цьому не потрібні. Тут завжди є попит на розповсюджувачів флаєрів, розклеювачів оголошень, прибиральників та нянь.
Фото bussines