Що заважає вам схуднути: названа головна звичка, яка гальмує процес

30 липня 2021, 20:53
Читать новость на русском

Ті, хто хоче позбутися від зайвих кілограмів, повинні знати, що цьому процесу часом заважають деякі звички. Вони можуть бути навіть з дитинства.

Позбувшись від однієї з них, схуднути буде значно простіше. Детальніше розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален.

Цікаво Навіщо качати прес і які вправи виконувати: корисне відео від тренерки

Працюючи з людьми у сфері зниження ваги, я часто чую – батьки з дитинства привчили, що залишати після себе в тарілці нічого не можна, все треба доїдати. Або заохочувалося їсти з добавкою, а в родині на обід – перше, друге, салат і десерт!
– зазначила Кален.

Від чого з'являється зайва вага

Олена Кален наголосила, що зайві кілограми є наслідком зайвої їжі. Надмірна вага, за її словами, ніяк не залежить від генетичної схильності чи віку.

Яка звичка заважає схуднути

Головна звичка, яка заважає знизити вагу – це те, що людина їсть за відсутності почуття голоду. Багато людей їдять з різних причин, але не тоді, коли відчувають голод. Їдять, тому що пора снідати, треба доїсти за дітьми, тому що всі навколо їдять, і мільйон інших причин,
– додала експертка.

Харчуватися потрібно тоді, коли виникає почуття голоду / Фото Pixabay

Читайте Як змусити себе схуднути: 9 способів від нутриціологині

Для того щоб позбутися від звички їсти без голоду, слід:

  • Навчитися харчуватися інтуїтивно.
  • Під час прийому їжі не відволікатися на інші справи та заняття.
  • Не терпіти почуття голоду, інакше обмінні процеси сповільняться і посприяють набору ваги. Саме тому важливо мати при собі щось на перекус, щоб в разі необхідності втамувати голод.

Для того щоб кілограми танули природним чином, без шкідливих дієт і жорстких обмежень, намагайтеся усвідомлено вживати їжу і сформувати нову харчову поведінку та звички. 

Коли ми починаємо харчуватися усвідомлено, то змінюється й наш психологічний стан. Ми слухаємо своє тіло, а це навіть на фізіологічному рівні викликає зміни в організмі. Наприклад, знижується рівень гормону стресу,
– резюмувала Олена Кален.