Не шкодуйте грошей: добірка речей, на яких не варто економити

14 грудня 2020, 12:10
Читать новость на русском

Уміння економити дуже корисне. Але не варто забувати, що в деяких випадках ціна відповідає якості, та й зовсім дешеві речі навряд чи послужать вам довго. Швидше за все, доведеться часто їх міняти. У підсумку ви витратите більше грошей, ніж якби відразу придбали якісніший товар.

Ідеї 24 підготували список речей, на яких не варто економити.

Читайте також: 19 винаходів, які могли б суттєво полегшити наше життя

Вибирайте якісніші аналоги, щоб не довелося шкодувати про невдалу покупку і в підсумку платити двічі.

1. Туалетний папір

Дешевий одношаровий папір гірше вбирає і легко рветься. У результаті такий рулон швидше використається, ніж двошаровий, отже, ви мало що заощадите.


Фото pexels

2. Пральний порошок

Порошок, у якого склад дешевий, просто не буде відпирати забруднення так само добре, як дорожчий засіб. Вам доведеться використовувати більше порошку або прати речі двічі.


Фото pixabay

3. Батарейки

Дешеві батарейки з більшою ймовірністю можуть потекти через неякісно зроблений корпус і зіпсувати пристрій, всередині якого містяться. З їх дорогими аналогами таке трапляється набагато рідше, а деякі виробники навіть пропонують замінити зламаний гаджет.


Фото pexels

4. Меблі

Економваріанти із пластику або фанери не прослужать довго. Щоб не витрачати гроші на ремонт або заміну меблів, краще відразу купити якісніші.


Фото pexels

5. Фарба

Якщо ви використовуєте дешеву фарбу, вам доведеться нанести більше шарів, щоб отримати рівне покриття. Пігменти в ній не такі яскраві, а це значить, що вона ще й швидше вицвіте.


Фото pexels

6. Лампочки

Світлодіодні лампочки вважаються найбільш енергоощадними, і їх використання скоротить ваші витрати. Але це не стосується дешевих світлодіодних ламп.


Фото pixabay

7. Взуття

Купівля дешевої пари черевиків вигідна тільки на перший погляд. Насправді таке взуття набагато швидше стає непридатним до використання. Краще вибрати якіснішу пару, щоб вона служила вам роки, а не місяці.


Фото pixabay