7 незвичних фактів про наше тіло, які нам ніхто не розповідав

26 лютого 2021, 20:20
Читать новость на русском

Джерело:

Deztop

Людський організм настільки цікавий та дивовижний, що іноді факти про певні органи та їхні можливості просто вражають. Такі знання можуть допомогти у складних ситуаціях або навіть надихнути та втілити віру в себе.

Ми підготували для вас 7 фактів про людське тіло, які ви ще не чули.

Читайте також: 7 фактів про алкоголь, які назавжди змінять ваше ставлення до спиртного

Цвях в організмі

У людському організмі міститься велика кількість різних мікроелементів. Серед них, зокрема, кальцій, магній, цинк тощо. У здорової людини кількість цих елементів повинна відповідати певній нормі. Так, для прикладу норма заліза в організмі людини дорівнює масі невеликого цвяха, тобто 4 грами.

Фото formulavody

Слина

У середньому за добу наш організм виділяє стільки слини, що її вистачило б, щоб наповнити пляшку об'ємом до 0,5 л. Кількість виділеної слини залежить від нашого харчування, тому може бути й так, що денний об'єм виділеної слини може перевищити навіть 1 л.

"Не проморгайте"

У середньому людина за хвилину моргає 15 разів, тобто один раз впродовж 4 секунд. Відповідно впродовж дня ми моргаємо близько 20 тисяч разів. Звідси зрозуміло, що не беручи до уваги сон, ми перебуваємо із закритими очима 1,5 години.

Фото optic-center

Тепло нашого тіла

У процесі життєдіяльності наше тіло генерує велику кількість тепла. Наприклад, за годину ми виділяємо стільки ж енергії, скільки лампочка потужністю 100 Вт.

Кишківник на три поверхи

Найдовшою частиною нашого організму є кишківник. Так, довжина товстої та тонкої кишки разом зі шлунком становить близько 9 метрів, а це висота третього поверху.

Цікаво: 5 незвичних "фішок" буденних предметів, про призначення яких ви не знали

Бактерії у роті

Загальна кількість бактерій в роті в середньому в кожної людини становить 7,6 млрд. А це навіть більше, ніж усе населення Землі.

Фото be-health

Шкіра

Щодня в середньому ми втрачаємо приблизно 1 мільйон відмерлих клітин шкіри. Загалом за годину ми позбуваємося 30-40 тисяч "лусочок" шкіри, які стають частиною пилу на меблях чи інших поверхнях.

Фото tvoemisto